reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

dentico29: dziękuję, miś jest fajny ale tak naprawdę dopiero teraz możemy go zakładać i jeszcze ma luz, a to przecież rozmiar 56 (chociaż skandynawska numeracja jest chyba o rozmiar większa niż nasza), niemniej jednak gdzie się nie pojawimy to miś robi furorę, chyba kolor robi swoje ;)

mayo: no to u nas aż tak łatwo nie jest, ale fakt spacerki to dla niego z reguły czas spania.

elisabeth: nie, nie zajmuję się tym profesjonalnie, na chwilę obecną to w ogóle został mi tylko jeden obiektyw i właściwie wszystkie zdjęcia tu prezentowane są nim zrobione. Lubię robić zdjęcia ale do profesjonalistów mi bardzo bardzo wiele brakuje - polecam np. przejrzeć galerie na San Diego Newborn Baby Photographer | Children's photography by Carrie Sandoval | the blog - rewelacyjne zdjęcia, można poszukać weny twórczej :)
 
reklama
Lubię robić zdjęcia ale do profesjonalistów mi bardzo bardzo wiele brakuje - polecam np. przejrzeć galerie na San Diego Newborn Baby Photographer | Children's photography by Carrie Sandoval | the blog - rewelacyjne zdjęcia, można poszukać weny twórczej :)

A ja powiem, że akurat ta pani nie zachwyciła mnie. Nie mówię o jakości zdjęć, ale raczej o braku pomysłu na nie. Po prostu większość jest takich samych. Zmieniają się tylko modele;-) już wolę tę panią jako "muzę" ;-)Donna Leicht Photography -- Appleton, WI
 
Faktycznie Zosie podobne:-Dna tyle ze nie zajarzylam ze jedna jest Guziczkowa a druga Catedry dopiero pozniej doczytalam i zwrocilam uwage na niki..:-pFajnie gapa byc;-):-)Niemniej obie panny sa przesliczne!!!
Elisabeth Majeczka jest sliczna - i to arystokratyczne spojrzenie;-):-)
A tu nasz "misio" i Damianek w dzungli:tak::-)
 

Załączniki

  • DSC00133.JPG
    DSC00133.JPG
    20,3 KB · Wyświetleń: 54
  • 100_3904.jpg
    100_3904.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 59
  • 100_3915.jpg
    100_3915.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Lubię robić zdjęcia ale do profesjonalistów mi bardzo bardzo wiele brakuje - polecam np. przejrzeć galerie na San Diego Newborn Baby Photographer | Children's photography by Carrie Sandoval | the blog - rewelacyjne zdjęcia, można poszukać weny twórczej :)
oj muszę zacząc robić takie zdjęcia... bo będę żałować, ze nie wykorzystałam tego czasu... ale do tej pory okazji nie ma:) już wiem jaki mamy cel na ten tydzień;-)

a te zdjęcia rewelacja...
choc szkoda trochę tych dzieci:)


Nie wiecie gdzie można kupić taki biały kocyk futrzany do zdjęć? sama nawet nie iwem jak to nazwać ale pewnie wiecie o co mi chodzi. Widizałam taką narzutę-futrzak w Ikei , ale 100zł tylko do zdjęć to za drogo...


A ja powiem, że akurat ta pani nie zachwyciła mnie. Nie mówię o jakości zdjęć, ale raczej o braku pomysłu na nie. Po prostu większość jest takich samych. Zmieniają się tylko modele;-) już wolę tę panią jako "muzę" ;-)Donna Leicht Photography -- Appleton, WI

też bardzo dobre zdjęcia, ale te pierwsze chyba technicznnie lepsze. Te drugie bardziej naturalne.


A tu nasz "misio" i Damianek w dzungli:tak::-)
fajowy
 
Ostatnia edycja:
oj muszę zacząc robić takie zdjęcia... bo będę żałować, ze nie wykorzystałam tego czasu... ale do tej pory okazji nie ma:) już wiem jaki mamy cel na ten tydzień;-)



też bardzo dobre zdjęcia, ale te pierwsze chyba technicznnie lepsze. Te drugie bardziej naturalne.

Kasiulec, nie mówię o technice, ale właśnie o tej naturalności i w sumie pomysłowości też. Zauważ, że pierwsza pani (nota bene czemu więcej pań robi zdjęcia maluszkom, to nie wiem;-)) ma strasznie powtarzające się kompozycje. Różnią się tylko modelami. A dobre zdjęcie, to nie tylko technika, ale i pomysł na nie. Dlatego mimo, że ta druga pani techniką troszkę odbiega od tej pierwszej (chociaż niekoniecznie, po prostu inaczej te zdjęcia robi i inny efekt ma), to wolę te bardziej naturalne zdjęcia.
A co do futrzaka, to nie mam pojęcia gdzie kupić
 
Najpierw muszę się odpowiednio zorganizować, żeby im sesję amatorsko-profesjonalną zrobić;-) Bo jak na razie wychodzi mi robienie zdjęć tylko telefonem :rofl2:
 
reklama
Najpierw muszę się odpowiednio zorganizować, żeby im sesję amatorsko-profesjonalną zrobić;-) Bo jak na razie wychodzi mi robienie zdjęć tylko telefonem :rofl2:
to tak jak mi... ale muszę jej porobić bo szkoda, a ten link podsuwa rewelacyjne pomysły..
tylko to futrzane, białe coś....;-)
 
Do góry