reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby w ciąży ( cholestaza , rożyczka, toksoplazmoza..i inne)

Witam wszystkie Panie,
jeśli chodzi o zatrucie ciążowe,to nie lekceważcie tego moja znajoma pod koniec ciązy miała takie zatrucie, kilka dni po porodzie dostała trzesawki i dziewczyna leży na intensywnej terapi i czeka na śmierć już jej nic nie mozna pomóc a ma dopiero 17 lat
 
reklama
Czy któraś z was miała może konflikt serologiczny? Na czym to dokładnie polega? Mój mąż ma grupę 0Rh+ a ja mam ARh-
 
Ja też mam ten problem, moja grupa to 0Rh(-) a mąż ma BRh(+) ale lekarz powiedział mi, że przy pierwszej ciąży nie mam się czym martwić.
 
witam.Ja też mam ten problem co ty ja mam arh- mój mąż arh+.Doktorek mi powiedział że przy pierwszej ciąży raczej nie będzie problemów ale mimo wszystko co miesiąc mam badane przciwciała.A po urodzeniu w ciągu 24g musisz mieć podaną surowicę jezeli chcesz mieć jeszcze dzieci.Ponoc jeszcze między 24tyg. a 28tyg. ciąży powinno sie zrobic zastrzyk z ROGANU ale jeszcze nie pytałam o to swojego gina.
 
Witam, ja również miałam konflikt sereologiczny.. to nic groźnego po porodzie dostaniesz zastrzyk domięśniowy i bedzie ok. Ten zastrzyk trzeba dostać do 48h po porodzie :). Pozdrawiam
 
reklama
Do góry