reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chodzenie na basen z niemowlakiem?

MM81 - ja też chodzę na Potocką, jest super! my chodzimy na zajęcia w sobotę na 08:00 rano. W tą sobotę co była też pierwszy raz nurkowała mała.
Mam takie odczucie że starsze dzieci gorzej czsami reagują, częściej płaczą....my chodzimy odkąd mała skończyła 3 mce. Bardzo jestem zadowolona:-)
 
reklama
Daruuunia3 tu jest link do szkoly plywania oferujacej zajecia dla niemowlat w Krakowie. niemowleta

Pabla my chodzimy w srody na basen. W piatek bylysmy odrobic zalegle zajecia i Ania nurkowala po raz drugi.Niestety nie spodobalo sie jej i rozplakala sie :-(. Za to az rechotala ze smiechu jak widziala mnie wynurzajaca sie spod wody jak krztusilam sie woda :baffled:
 
MM81- Lenka nurkowała teraz pierwszy raz i było spoko...a w ta sobote nurkujemy razem - juz nam to zapowiedzieli:baffled: ja nie znosze zanurzac sie pod wode:no:
 
Świetny pomysł z tym basenem. Mogę tylko pozazdrościć. U nas infekcja:baffled:
Z tego co wiem, to najlepiej, żeby woda była ozonowana a nie chlorowana. Daj znać, jak zaczniecie
 
witam :)ja tez chcialam chodzic na basen z moim skarbem .Ma juz 8 miesiecy a ja dalej sie nie moge wybrac:)a slyszalam ze to super sprawa:)mam pytanie czy moze wiecie gdzie w krakowie jest basen przystosowany dla takich maluszków?czy ,,park wodny"ma taki basen?pozdrawiam
 
cześć, ja tam z moim szkrabem zaczęłam chodzić na basen na specjalne takie zajecia jak miał 4 miesiące, hehehe teraz ma 1,5 roku i plywa lepiej ode mnie lobuz :) ale pamiętam ze przychodzilo na takie zajecia pewne małżeństwo, dziecko mialo z 6 miesiecy i strasznie nie chcialo pływać, widac ze przezywalo okropny stres a rodzice za wszelka cene „wpychali: je do wody-bardzo to było wszystko wymuszone, i ten placz tego bachorka na caly basen się niusł i straszyl inne dzieci
 
reklama
Czesc mamusie my z kubusiem jeszcze nie bylismy na basenie ale niedługo sie wybieramy moze znacie jakis fajny basen w łodzi lub okolicy ... Piszcie na moje gg 12977064 lub odpiszcie tutaj pozdrawiam
 

Załączniki

  • Zdjęcie307.jpg
    Zdjęcie307.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 52
Do góry