reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
Ja już mam calutką wyprawkę, dość że po syneczku to jeszcze siostra mi dała tego pełno, niektóre nowiutkie nie noszone:tak::-p;-)



Jakoś w przyszłym tyg zapisze sie do gina zobaczymy czy potwierdzi mi płeć:-p:tak:Wszyscy mówią że wyglądam na chłopca:rofl2:
 
Bylam wczoraj na USG i tym razem moja dzidzia ujawnila sie w 100% i z calal pewnoscia moge powiedziec ze bedzie dziewczynka:-):-)
 
Bylam wczoraj na USG i tym razem moja dzidzia ujawnila sie w 100% i z calal pewnoscia moge powiedziec ze bedzie dziewczynka:-):-)
GRATULUJE :-):-):-)

wczoraj nasz kumpel, który w sierpniu zostanie tatusiem dowiedział się że będą mięli jednak synka:tak:to było czwarte usg, trzy poprzednie wskazywały na córcie, troszkę się załamali ale mysle że to był poprostu szok:szok::szok:
 
Gratuluję nadulec dziewczynki. Mi lekarz w 100% nie powiedziała, ale jutro może będzie usg to podglądniemy jeszcze czy coś nie wyrosło.
 
reklama
dziś widziałam "interes" na własne oczy :tak: także teraz jestem pewna nie na 100% ale na 10000000% że będzie synek :-D:-D

Tatuś zadowolony że ptaszek nie schował się :) trzy razy mnie pytał czy na pewno widziałam siusiaka ;-);-)
 
Do góry