reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Kinga i tak jest najlepiej my sie zawczesnie poznalismy bo ja mialam 16 lat jak zaczelismy ze soba byc to 17 nawet z zycia nie skozystalam wtedy miec dziecko to nie ale teraz juz bym chciala

Zosiek bo sie nie zakochalas tak na maxa jak tak bedzie to nawet nie zauwazysz
 
reklama
oj byłam zakochana:) ale za młoda na dziecko:) a ja patrzę na takie rzeczy dość realistycznie:) ale zobaczymy jak będzie:) nigdy nie mów nigdy:)
 
cornelka no ja mialam 18,5 dokladnie jak zaczelam sie spotykac z M. a z okazji 19 urodzin sprawil mi synka :D no ale zdazylam sie wyszalec do tego czasu....no i tak troche sie znalismy wczesniej...razem do tego samego pubu przychodzilismy i na imprezach tam bawilismy :D

zosiek racja, nigdy nie mozna mowic nigdy :D nie zawsze rozum podpowiada dobrze :p he he he
 
Ostatnia edycja:
Kinga 19 a 17 to jest jednak roznica w tym wieku to i ja mocno chcialam miec ale nadal nic:)17 uwazam ze to jeszcze za wczesnie ale 19 to juz dobry wiek:)
 
ja jak z moim zaczynałam to też 17 lat miałam:) w zasadzie instynkt dopiero niedawno poczułam:) wcześniej go kochałam,ale uważałam,że jestem za młoda na dzidziusia:) a teraz? zostało mi znaleźć nowego faceta:D
 
W tym amoku, w tych łzach napisałam mu list. Może to głupie, ale tylko w ten sposób moge mu wszystko przekazać ... Nie chcę z Nim rozmawiac. Napisałam mu, żeby wszystko przemyslał, żeby zrobił rachunek sumienia, żeby zadał sobie pytanie czy jestem tym kimś z kim chce spędzic reszte swojego życia. Bo możliwe, że to co nazywa miłościa jest tylko przyzwyczajeniem. Jego szczęście przekładam nad własne i jeżeli uszczęśliwi go koniec Naszego zwiazku to się rozstaniemy. Chcę, żeby był szczęśliwy.

Nie mam siły nawet na płacz ...
 
Zosiek jak ja mialam 17 lat tez o tym nie myslalam tylko tak jakos jak mialam 19 a od dwoch lat to juz tak intensywnie

Canella dobrze zrobilas jesli lepiej jest Ci to napisac niz powiedziec i wcale to nie glupie ja kiedys tez napisalam mu list chyba to nadluzszy list byl i tam bylo wszystko to co czuje i jak sie zachowuje wlozylam mu do torby ale na drugi dzien wyjelam i podarlam on jeszcze go nie znalazl niestety stchorzylam balam sie ze mnie wysmieje ale zaluje bo tam naprawde wiele waznych rzeczy bylo o ktorych nie potrafilam powiedziec
 
Z mojej strony to była milosc od pierwszego wejrzenia. Z Jego strony nie. Od samego początku za bardzo się zaangażowałam i to mój błąd. Zawsze taka byłam, że milosc przekładałam nad wszystko. Zyje w szczęśliwej rodzinie więc może dla tego. Mam kochających się rodziców i trójke wspaniałego, straszego rodzeństwa. U nas w domu zawsze górowała miłosc.
Zostałam tak wychowana, ponieważ oboje moi rodzice nie poczuli miłosci ze strony swoich rodziców. W OGÓLE.
Poznali się jak mama miała 18 lat a tato 21. Po 2 miesiącach jej się oświadczył, po pól roku wzięli ślub i po 9 miesiącach pojawiła się moja siostra. Po 35 latach są bardzo szczęśliwi. I bardzo się kochają... Chciałabym zaznac takiej miłości...

Ja zaczęłam chodzic z moim TŻtem jak miałam 17 lat, on 19. Znaliśmy się 2 miesiące. Nie spotykaliśmy się często. W końcu Go pocałowałam i tak zostaliśmy parą ...
 
cannella z tym listem dobrze zrobilas, ja tez kiedys napisalam taki do M. on mi odpisal... :)

zosiek to teraz oczy szerokooo otwarte :) a noz od dawna jakis fajny jest w twoim otoczeniu a tu nie zwrocilas uwagi? :)

cornelka racja..17 a 19 to spora roznica w mysleniu i dojrzalosci przede wszystkim....chociaz doszlam do wniosku ze magiczna liczba 21 to jest to....i zrozumialam dlaczego w stanach np dojrzalosc osiaga sie po skonczeniu 21 lat....jestem zdania ze u nas tez tak powinno byc hihi :>
 
reklama
Canella masz bardzo dobry wzor milosci swoich rodzicow ale teraz trudno o taka piekna milosc i sadze ze Ty szukasz takiego faceta jak Twoj tata i moze dlatego sa takie niezgodnosci w waszym zwiazku? moze za duzo chcesz od niego a on nie potrafi Ci tego dac? w sumie to nie wiem o co sie nawet pokolociliscie ale jutro emocje opadna on napsze przeprosi i od razu bedzie lepiej moze kryzys przechodzicie
 
Do góry