reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Kinga bo zastanawiam sie od czego zalezy ze ten brzuszek zostaje

Canella doskonale Cie rozumiem ja przy kazdej klotni tak samo mysle jak Ty i wtedy wydaje mi sie ze nie powinnismy byc razem ale jak tylko sie pogodzimy to wszystko takie piekne jest a o co sie poklociliscie?
 
reklama
Zosiek a ja Ci mowie ze dopiero po tym oficjalnym zakonczeniu po jakims czasie dopiero zaczniesz przezywac to wszystko :) dotrze wtedy do ciebie...bo teraz to cos mi sie wydaje ze ty caly czas masz nadzieje ze on zaskoczy i bedzie inaczej.... no ale jesli nie to chyba nie byl ten jedyny...na cale zycie... :) dobrze ze taka twarda jestes..nie mozna dac soba pomiatac...polecam wam ksiazke: dlaczego mezczyzni kochaja zolzy. :)

cannella nie placz kochana....nie warto, zaden facet nie jest wart lez...
 
u mnie też było pięknie jak się nie kłóciliśmy,ale teraz w zasadzie zauważyłam,że to TYLKO ja się starałam...widzicie jak ja się nie odezwę to on pierwszy tego nie zrobi...młoda jestem, znajdę sobie lepszego:) i na 100% starszego:) i kto wie? może niedługo zaręczynami się pochwalę czy... rosnącym brzuszkiem:D

Kinga.. póki co szczerze wolałabym już go nigdy nie oglądać...

miała dziś do mnie przyjść koleżanka na ploty,ale jakoś nie doszła...;(
 
Zosiek i tak bedzie narazie najlepiej i napewno znajdziesz lepszego ktory zasloguje na Ciebie i moze wkrotce nam sie tu pochwalisz brzuchem ale fajnie by bylo:"D
 
pewnie,że było by fajnie:D ale z nowym to dzidziuś za dwa lata:D więc trochę czasu mam:) bo z nowym nie chciałabym od razu w ciąże zajść:) bo nie znałabym go dobrze:p
 
czasem lepiej jak szybko tacy chyba sa najszczesliwsi my jestesmy 4lata razem i poki co nie ma kroku do przodu
 
z moim to też była miłość praktycznie od pierwszego wejrzenia:) wcześniej się nie znaliśmy:) w zasadzie od tego kiedy się poznaliśmy zostaliśmy parą:)
 
no :p a ja po niecalych 6 miesiacach zwiazku zdecydowalam sie na bejbika z moim....i nie zaluje :) jestesmy ze soba 5 lat mamy 3,5 rocznego syna i 8 miesieczna corke i jest bosko :)
 
reklama
a co tu umiec hehe albo sie czuje ze chce sie miec z kims dziecko albo nie....no ale to tez moze byc zludne....ja jakos dobrze trafilam :) chociaz nie mowie....docieralismy sie az iskry szly hehe ale grunt ze teraz jest bardzo dobrze i nie zamienilabym go na zadnego innego :)
 
Do góry