reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chcę dzidziusia:(

DomiBaby

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2020
Postów
36
Miasto
Toruń
Cześć kochane kobietki.
Znalazłam Waszą grupę przypadkiem i się w niej zakochałam, widzę że dajecie i dostajecie tutaj dużo wsparcia. Chciałabym podzielić się z Wami moimi obawami, dlatego, że nie mam żadnej przyjaciółki, a mąż mimo, że najkochańszy na świecie, nie rozumie kobiecych spraw, wiadomo:) A więc z mężem jesteśmy po ślubie 3 lata. Mamy córke 4 letnią, zaszłam bardzo szybko w ciążę. W ciąży natomiast zachorowałam na niedoczynność tarczycy i do tej pory biorę tabletki, wynik jest stabilny. Brałam tabletki anty przez rok, odstawiłam pół roku temu i od tamtego momentu kochamy się w każdy cykl. Właściwie z mężem kochamy sie bardso często, zawsze tak było. Mąż ma 36 lat, ja mam 28. Zaczynam się już obawiać, że coś jest nie tak, no bo jednak staramy się pół roku cykl w cykl i nic. Boję się, że może ta niedoczynność:( Czy uważacie, że nasz wiek ma jakis wpływ na to? W jakim wieku zostaliście rodzicami? Poproszę o słowa otuchy, nie mam się komu wygadać, a to wszystko mnie juz przytłacza. Teraz spóźnia mi się okres 3 dni, juz miałam nadzieję, ale jednak to nie to, zaczęłam ćwiczenia fizyczne w tym miesiącu, wydaje mi się, że to jest powód. Mimo, że cykle mam bardzo regularne. Ciągle żyje w stresie. Ściskam Was mocno.
 
reklama
Rozwiązanie
Moje kochane kobietki, zakupiłam testy owu! I dziś dostałam okres. Testy kupilam w Auchan, bo były na promocji za 11zł 5szt. Kupię większą ilość tak jak mi tutaj doradziłyście na allegro. 😍😍
reklama
Piszesz że spóźnia Ci się okres ,a robiłaś test ?? Może już jesteś w ciąży? A wiek ? Ja zaszlam mają 32 lata ,i to była 1 dziecko, choć staraliśmy się 2 lata
Kochana ja 2 tg temu skonczylam 36lat i właśnie oczekujemy pierwszego dzidziusia (Karolka) (30tydz ciazy) a mamy w planach jeszcze postarac sie o rodzenstwo dla niego :D wiekszosc moich kolezanek grubo po 30stce bez zadnych problemów zaszla w ciazę dość szybko a znam i wiele 25-30 latek, ktore chodza od lekarza do lekarza szukajac powodu, ze nie moga zajsc w ciaze dlatego w tej kwestii wiek to tylko liczba...
 
Kochana ja 2 tg temu skonczylam 36lat i właśnie oczekujemy pierwszego dzidziusia (Karolka) (30tydz ciazy) a mamy w planach jeszcze postarac sie o rodzenstwo dla niego :D wiekszosc moich kolezanek grubo po 30stce bez zadnych problemów zaszla w ciazę dość szybko a znam i wiele 25-30 latek, ktore chodza od lekarza do lekarza szukajac powodu, ze nie moga zajsc w ciaze dlatego w tej kwestii wiek to tylko liczba...
I to są święte słowa. Niepotrzebnie zawracam sobie głowę. Ciągle szukam przyczyny dlaczego nam nie wychodzi. Karolek to piękne imię, jejku, będziecie mieć super dzieci! ♥️
 
Oo, super, na to bym nie wpadła, żeby szukać na allegro i cena jaka atrakcyjna. A ja sprawdzałam na doz i byly po 37 zl 5 sztuk. Dzięki za wskazówkę co to testów. Ja jestem jeszcze zielona w tym temacie, z córką zaszliśmy od razu więc nigdy nie używałam żadnych testow i nie wgłębiałam się w temat.
Ja ja kupowałam to cena była jeszcze lepsza bo kosztowały 17,50 chyba, ale i tak super jest.
Nawet jak w 1 cyklu na testach owu nie wyjdzie to nie ma się co zrażać, u nas pół roku starań z jedną ciąża biochemiczna w 2 cs. Teraz mamy 8tc :)
Nie poddawaj się, ale nie myśl tyle. Dopóki się zamartwialam wszystkim to nie wychodziło A jak sobie pomyślałam że teraz ta korona i w sumie jak nie wyjdzie to spoko to wyszło aż byłam przy teście zdziwiona bo żadnych objawów ani nic ;p
 
Nawet nie wiesz jak się cieszę czytając tą wiadomość. Serdecznie gratulacje. Ostatni raz badalam tarczycę przed wybuchem epidemii czyli w marcu i wszystko bylo dobrze. Ja nogdy nie mialam wysokiej niedoczynności. Biore kazdego dnia 50 letrox. A czy wpływ może mieć wiek męża? Czytałam, ze po 35 roku życia mężczyźnie trudniej zostac ojcem. Chyba juz sama sie nakrecam, ale z zen szeniem dobra rada. Skorzystam.
Ja mam lat 33 mąż na 40 urodziny dostanie w prezencie synka. Także czy wiek ma znaczenie hm.... w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu a teraz w 7 cyklu . Czytałam artykuł, że fakt , ze warunki życiowe się bardzo zmieniły tz stres, praca dom praca dom itp ma ogromny wpływ iż wiele Par stara się o dziecko dużo dłużej. Także cierpliwości
 
Hej,
Sprawdź najpierw hormony tarczycowe i Amh (rezerwę jajnikową) - to badanie z krwi więc możesz zrobić, gdy będziesz badać tsh. Jeśli wyniki będą prawidłowe to nie stresujcie się, tylko działajcie:)
Amh warto sprawdzić - ja niestety tuż po 30 miałam niskie i były duże problemy z zajściem w ciążę. Bardzo żałowałam, że nikt wcześniej nie powiedział mi o takim badaniu - być może uniknęłabym wielkiego stresu, nieudanych procedur in vitro i zaoszczędzilibyśmy jakieś 70 - 80 tys., które wydaliśmy na badania i procedury. Mam nadzieję, że u Ciebie wyniki będą wzorowe i niedługo doczekacie się maleństwa.Trzymam kciuki. 👍
 
Cześć dziewczyny,
Jak mam interpretować wyniki testów owulacyjnych? Robiłam w 9, 10, 11 i 12 dniu cyklu o stałej porze. Czy owulacja była w 9 dniu????
 

Załączniki

  • 20200428_145441.jpg
    20200428_145441.jpg
    910,8 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry