reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bytom- są tutaj przyszłe mamy?

Może zależy od zmiany, albo mieli pecha... W jednym przypadku argumentowali, że 'to przecież kosztuje'. Aż moja kumpela później się śmiała, że zachowywali się jakby myśleli, że jakiś 'gościu' przyszedł sobie z ulicy telewizję pooglądać ;) W drugim przypadku powiedzieli, że już 'za późno'. W obu przypadkach panowie nie wchodzili razem z żonami na porodówkę, tylko dojechali jak akcja była już rozkręcona.
 
reklama
może faktycznie mieli pecha, ja na trójce 3 razy leżałam w czasie ciąży e sumie ponad miesiąc i nie mogę na położne narzekać, fakt kilka było takich które ewidentnie miały "znieczulice"co do pacjentek, zwłaszcza tych młodych. ale inne sympatyczne i pomocne, rodzinny fakt kosztuje i trzeba się wcześniej zadeklarować na niego, może te dziewczyny tego nie zrobiły stad te zamieszanie:)
 
Witam,
To moja pierwsza ciąża czy są w Bytomiu mamy które mają termin na wrzesień 2010 i miałby ochotę poplotkować, wymienić doświadczenia a może nawet się spotkać?
Interesują mnie również doświadczenia mam z Bytomia które rodziły w miarę niedawno i mogą powiedzieć jak tak naprawdę jest na Batorego jeśli chodzi o traktowanie przed w trakcie i po porodzie na tutjeszych oddziałach? Będę wdzięczna za wszelkie opinię, nie zdecydowałam jeszcze gdzie rodzić a szpital w Bytomiu ma łagodnie mówiąc nie ciekawą opinie......:eek:
 
Ja rodziłam na bloku III w IV 2009r i zdecydowanie odradzam ten oddział. Odradzałam również koleżance, która jednak się zdecydowała i rodziła w I 2010. Po wszystkim powiedziała, że żałuje, że mnie nie posłuchała. Każdy sobie myśli, że 'jakoś to będzie', ale od tego oddziału lepiej się trzymać z daleka. Powody? Lekarze traktują pacjentki okropnie, zwłaszcz jak są problemy - zero informacji, pytania są ignorowane lub krzyczą na pacjentkę, że mają czelność w ogóle pytać. Nie pytają w ogóle o zgodę na zabiegi. Mojej koleżance 'na żywca' poprawiano szwy po cesarce, bo 'więcej by było zachodu z samym znieczulaniem niż szyciem'. Jedyny lekarz z powołania, który tam pracuje, to dr Gagoś, który dba o swoje pacjentki i udziela wyczerpujących informacji. Ale co zrobić jak on nie ma dyżuru?
Poza tym opieka nad noworodkami też zostawia wiele do życzenia. Dzieci są dokarmiane bez zgody mamy. Pielęgniarki są niemiłe. Jak chcesz zostawić na chwilę dziecko (np. żeby wziąć prysznic) to można usłyszeć coś w rodzaju 'tyle czekały na te dzieci a teraz ciągle je tu przywożą'.
Uff, napisałam się, a to tylko czubek góry lodowej...
 
Dziękuję, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że zrobię wszytsko żeby w wrześniu nie rodzić na Batorego. Dużo osób chwali i poleca Rudę Śląska Godulę więc chyba się zdecyduje rodzić właśnie tam, ale mam jeszcze trochę czasu więc może znajdę jeszcze jakiś szpital w okolicy z w miarę dobrą opinią... :baffled:
 
ja co prawda mieszkam w miehcowicach jakis czas ale odradzam spzital w bytomiu i zabrzu gdzie rodzilam ! o maly włos dziecko (wczesniak) by mi zabili !!!! gdyby nie lekarz ktory prowadzil moja ciąze !
polecam Stare tarnowice- ja mialam w planie tam rodzic z tym ze nie zdazylabym dojechac do TG wiec musialam w Zabrzu rodzic - czego załuje
 
hello :)

na goduli pracuje ciocia mojej kolezanki i chwala sobie podobno ten szpital :)

a w starych tarnowicach ja i siostra sie urodzilysmy alee kiedy to bylo :p ale mama zadowolona mozna by rzec z szpitala :)


Kiedys sie tu odezwalam ale nikt przez dlugii czas nie pisal wiec w ogole przestalam zagladac na ten watek ...

Milo mi was panie poznac Ja jestem z Radzionkowa a ogolnie mieszkam w Limerick Zycze milej niedzielii :))
 
Jestem, zaglądam co jakiś, czas ale tu martwa cisza ;-) A chętnie bym poczytała czy coś zmieniło się na bloku III i czy może na bloku V jest lepiej? Myślę o drugim dziecku, ale wizja pobytu w szpitalu mnie trochę przeraża :-( Z jednej strony wolałabym ominąć bytomski szpital z daleka. Z drugiej strony zastanawiam się czy może ten blok V? Tylko, że tam nie znam żadnego lekarza. A żeby było śmieszniej, mój obecny gin pracuje na bloku III :-( i sama już nie wiem co robić :crazy:
 
reklama
Do góry