reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

dziewczyny nie wiem juz co robic..
chciałam rodzić w Chorzowie na Strzelców, ale wszyscy mówią ze tam jest rzeżnia i mi odradzają ten szpital, chwalą znów ten w piasnikach a teraz czytam ze na swionach tez nie za wesoło , niewiem juz teraz na kóry szpital sie zdecydowac

p.s. polećcie mi ginekologa, który przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu w Swiętochłowicach
 
reklama
Elfa75 rodzilam w Swietochlowicach w polowie czerwca nie narzekam podobnie jak 5 lat temu, przemile polozne opieka swietna a co pacjent to opinie i bedzie tak zawsze i nic tego nie zmieni, wiec sama musisz zdecydowac. Ja chodzilam do Dlubaka ale on przyjmuje w Zabrzu. Nadmienie ze mam kontakt z osobami zajmujacymi sie intensywna opieka nad noworodkami na Slasku i nie slyszalam jakis zlych opinii,
 
Napiszę tu o oddziale patologii noworodka. Najgorszy szpital pod względem podejścia do rodziców. Godziny odwiedzin z kosmosu z resztą ogólnie tylko 3 godziny w ciągu dnia na patologii noworodka to skandal.
Informacji o stanie dziecka udziela tylko ordynator od 11 do 12 od poniedziałku do czwartku z czego jest to godzina wyciągnięta w tych 3 godzin odwiedzin dla dziecka. W weekend kompletni niczego nie można się dowiedzieć. Położne raz miłe, ale w większości niesympatyczne. Jak się prosi miło i grzecznie np. butelkę dla dziecka, a one są zajęte to lepiej nie mówić. Po prostu terror na rodzicach, którzy i tak mają stres z tego powodu że dziecko jest w szpitalu. Przyjmują dzieci, którymi nie potrafią się zajmować i nie gwarantują kontroli specjalistów. Beznadzieja. To 5 szpital pod rząd w którym jest mój maluszek i jest na końcu listy w innych mogliśmy być cały czas, a jak mnie nawiedził jakiś zły humor to mogłam nawet przyjechać w nocy na chwilkę i go pogłaskać. Mały jest 4 m-ce od urodzenia w szpitalach i przeszedł już naprawdę wiele, ale tak okropnej opieki i podejścia nie widziałam nigdzie.
 
Szpital w Świętochłowicach moge polwcic z czystym sumieniem.Opieka i przed i po porodzie na 6.Połozne super pomocne .Wanna podczas skurczy masaż ogolnie pomoc przy wszystkim . Przy klopotach w karmieniu nawet w nocy siostry podejda i pomoga przystawic dziecko wytlumacza co i jak i przedewszystkim nie zniechecaja do karmienia piersia.Odwiedziny bez limitu .
 
dziewczyny czy któraś z Was rodziła albo leżała w ostatnim czasie w BYTOMIU? jakie macie wrażenia??mnie został polecony ten szpital ze względu na pełne zaplecze neonatoligiczne, ale jak czytam opinie( co prawda z 2010 r) to włos na głowie mi sie jeży :-(
 
dziewczyny czy któraś z Was rodziła albo leżała w ostatnim czasie w BYTOMIU? jakie macie wrażenia??mnie został polecony ten szpital ze względu na pełne zaplecze neonatoligiczne, ale jak czytam opinie( co prawda z 2010 r) to włos na głowie mi sie jeży :-(

W Bytomiu w szpitalu jest lekarz ktory prowadzil moja poprzednia ciaze .Nazywa sie Bałaga .Kiedyś byl w szpitalu w Swietochlowicach.Ja polecam szpital w Swietochlowicach .Wspaniale polozne.A to one sa zazwyczaj przy porodzie.Opieka dla maluszkow tez super .
 
dziewczyny czy któraś z Was rodziła albo leżała w ostatnim czasie w BYTOMIU? jakie macie wrażenia??mnie został polecony ten szpital ze względu na pełne zaplecze neonatoligiczne, ale jak czytam opinie( co prawda z 2010 r) to włos na głowie mi sie jeży :-(
witaj .Ja leżałam nie dawno a co do szpitala to chodzi ci o klinikę czy szpital bo to różnica wielka ;)
 
reklama
Do góry