reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

maleństwo ja chodziłam na bezpłatne zajęcia do szkoły rodzenia w szpitalu miejskim. Informacje o terminach rozpoczęcia zajęć były na stronei szpitala. Sprawdziłam przed chwilą i mają teraz tylko ofertę odpłatnych zajęć. Sprawdz albo zadzwoń bo może organizują jeszcze bezpłatne.
Minusem bezpłatnych było to, że ćwiczenia wykonywało się w mniej komfortowych warunkach. Mnie to nie przeszkadzało bo akurat nei garnęłam się do tych ćwiczęń.. jakoś mnei krępowało dyszenie na klęczka w grupie 15 bab gdy kolejne 15 stało nad Toba i czekało na swoją kolej;) tak więc chodziłam na teorie a na ćwiczenia nie:) ale ogólnei zajęcia wspominam miło i żal byłoby mi wydać 380zł na prywatne:p
szpital.bydgoszcz.pl - Szkola
 
reklama
maleństwo ja chodziłam na bezpłatne zajęcia do szkoły rodzenia w szpitalu miejskim. Informacje o terminach rozpoczęcia zajęć były na stronei szpitala. Sprawdziłam przed chwilą i mają teraz tylko ofertę odpłatnych zajęć. Sprawdz albo zadzwoń bo może organizują jeszcze bezpłatne.
Minusem bezpłatnych było to, że ćwiczenia wykonywało się w mniej komfortowych warunkach. Mnie to nie przeszkadzało bo akurat nei garnęłam się do tych ćwiczęń.. jakoś mnei krępowało dyszenie na klęczka w grupie 15 bab gdy kolejne 15 stało nad Toba i czekało na swoją kolej;) tak więc chodziłam na teorie a na ćwiczenia nie:) ale ogólnei zajęcia wspominam miło i żal byłoby mi wydać 380zł na prywatne:p
szpital.bydgoszcz.pl - Szkola

ja wgl zastanawiam się czy iść do szkoły rodzenia. dawniej bez tego sobie radziły kobietki.
i wiem że i ja dam radę jakoś.
 
Moje wyniki też mam dobre w sumie zawsze miałam, a do lekarza chodze w szpitalu onkologicznym tez niby dobry. Wczesniej kilka lat chodziłam do Medica ale tam nawet badania krwi mi nie robił.

Dawno, ale zawsze ;-) chodziłam do szkoły rodzenia w szpitalu na kapuściskach, nie wspominam tego źle a z racji rodzenia w tym szpitalu, poznałam personel i sale - co dla mnie strachajły było wielkim plusem :tak:

Mokre wrósiłysmy ze szkoły taki deszcz nas odpadł, ale to nic pijemy cos ciepłego i czekamy na koniec deszczu :-)
 
Poniedziałek.... jejku z chorym dzieckiem tyle czekania... nie ma co pisac bo szkoda zdrowia :wściekła/y: U na strzeba chyba ze wszystkim do szpitala w nocy pojechać aby szybciej było :sorry2:


Wronka jak pożegnanie przedszkola? Kciuki nie pomogły :-(
 
Poniedzialek i tak luksus,najpierw miala byc sroda,szok!
Tak mi wczoraj pediatra powiedziala ze jakw nocy bedzie bolalo to do fundacji albo szpital,rece opadaja.
Ide skonczyc to co zaczelam bo zara zasne...na 17.30 mam zebranie pierwszoklasistow,hmm,jakos przetrwam;)

Wronka,cos tam w ogole sie dzialo,szok w ten potok;/??!!
 
Dziewczyny, my to pożegnanie mamy na 17. Niestety przełożyć się nie da, bo wszystko zalatwaione, prezenty dla Pan kupione, kwiaty zamówione, a pogoda jaka jest każdy widzi:angry:

Nic to, póki co wysłałam do południa męża na dzialkę, coby przywiózł płaszcze przeciw deszczowe dla dzieciaków. Przed wyjazdem musimy jeszcze do CCC skoczyć po kalosze dla nich, bo okazało się ,że mają za małe. Ja swoje kaloszki już przygotowałam i chyba jakoś przetrwamy;-)
 
reklama
malenstwo - ja chodzilam do BRZDACA płatna ale czesto ma dotacje i caly kurs wtedy za polowe kwoty
teraz prowadze tam zajecia chustowe :)

grupy male, duzo cwiczen polecam :)

pogoda pod psem, mlody jutro urodzinki ale w domu wiec na cale szczescie nie musze nigdzie latac
spedzilam 5 godz w kuchni dzisiaj na sam tort dla mlodego ale wyszedl suuuuper
537531_3998111318661_647705534_n.jpg
w międzyczasie zrobiłam jeszcze tort dla mamy, 10 porcji tiramisu, czekoladowca i szarlotke :) ale padam juz na pysk ....
 
Do góry