reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
to mnie teraz zaskoczylyscie, ja zabralam mlodemu butlez piciem po roczku (przeszedl na lovi) mleko jak mial 1,5 roku, smoczka na 18msc ... lekarze mi gadali ze zeby zniszcze ... (tak czy siak ma juz zniszczone) zwale na geny bo moja tez w oplakanym stanie sa i w sumie M tez ... moj mleko i produkty mleczne uwielbia i rabie z miski/kubka wsio ryba:D wiec problemu z butelka nie mialam, no i jest na krowim od wielu miesiecy

moj tata zostal przepadany przez kardiologa (nasz znajomy ale z innego rejonu) powiedzial mu ze jest po utajonym zawale i ma natychmiast zarejestrowac sie u nas ... termin za pol roku .... brak mi slow poprostu ....
 
Cześć dziewczyny:):):)

Co do służby zdrowia się nie wypowiem bo nie chce się wkur.. od rana.. wystarczy mi to co napisała Kasiulka i już mi ciśnienie skoczyło...
Jak sobei przypomnę jak w zeszłym roku wychodząc z młodym ze szpitala dostaliśmy zalecenie picia mleka Elecare (sprowadzana ze USA i trzeba było pisać pismo iorefundację do NFZ i Ministerstwa Zdrowia). Ze szpitala dostaliśmy skierowanie z zaznaczeniem "na ratowanie życia" to jedna "Pani Doktor" tak się tym przejeła że zagubiła gdzieś nasze dokumenty i nei mogliśy dostac mleka... a jak się wydało to stwierdziłą, ze się zdarza.. no comment!

Iza ja też biore hormony na tarczycę.. i endokrynolog wypisuje mi zazwyczaj 2 opakowania a po kolejne ide do rodzinnego. Tylko, że u nas w przychodni an Kleina jest tak, ze w jakies tam dzien przyjmuje lekarz który tylko recepty wystawia. Więc idę, wchodze, biore i nie trwa to dłużej niż 15 min.

Kasiulkaaa zdrówka dla Matiego!!! bidulek się męczy z uszkami:( mam nadzieję, że dzisiejsza nock minęła spokojnie.

My sie tez juz smoka pozbyliśmy. Jedyne picie z butli to mleko rano i wieczorem... próbowaliśmy raz podac w niekapku to Olek popatrzył na nas, na niekapka i spojrząl na nas z min mówiącą "powariowaliście?!" wiec mleko sru przelane do butli i tak nadal pije.. neidługo zrobię kolejne podejście;)

Boska pogoda co?? ni przypiął ni wypiął....
 
Hej..nocka spokonja,ufff,maly cala przespal.Zarejesterowalam go i tak do Gizinskiej(na srode) oby dal rade i sie nie pogorszylo

Gosia,pogoda piekna;/...nic tylko dobrze zjesc,cos wypic i do wyrka,haha...

Iza,chyba porazka dzisiaj co??
 
Hej...

kasiulka zdrówka dla Matiego. Co do służby zdrowia się nie wypowiadam, bo też mi od razu ciśnienie skacze.

Borys mleko tez z butli ciągnie rano i wieczorem. Smoka nie miał nigdy, więc jeden problem z głowy. Weronika miała butle do 3r.ż i była na bebiko. Jakoś się bałam podawac krowie;-). Teraz Borysowi owsianki czy płatki z mlekiem robie na krowim, ale butle ma z bebiko jeszcze;-). O zęby się nie martwię, jakoś nie wierze do końca w negatywny wpływ smoka czy butli, bo jak wspomniałam W długo butelkowa była, smoka tez miała, a zęby zdrowe ma do dzis. Także jak dla mnie to bardziej genetyka. Koleżanki syn ani butli, ani smoka i próchnicę ma, więc jak widać rożnie bywa.

Pogoda pod psem...jakoś sobie nie wyobrażam dzisiejszego pożegnania przedzkola z tym ogniskiem , kiełbaskami i jazdą konną, ech porażka;-(
 
Aga trzymam kciuki aby tata szybko do lekarza się "dostał" !

Goosiek mój endo ostatnio tez tylko jedno opakowanie mi przepisał bo powiedział, że nie można 100 tabletek tylko 90 :wściekła/y: więc coś w tym jest. Co "łykasz"? Ja mam Euthyrox 50.

Martyna od niedawna polubiła "kulki" z rana czyli mleko z tymi przesłodzonymi ciasteczkami/chrupkami/kulkami :-) Pewnie by je jadała codzinnie ale dostaje 1-2 razy na tydzień. Z płatkami kukurydzianymi czy kluseczkami nie ruszy :-( ja nawet z czekoladowymi nie zjem bo nie lubie mleka jedynie w kawce!

Pogoda angielska ale mam nadzieje na zmianę za tydzień bo Karpacz wita :-p
 
Izka ja biorę Letrox 100 a w ciąży łykałam 200... Ale mam bardzo dobrego endo, leczę się u niego od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Bałam się w ciaży ale on mnei tak prowadzi, że i w ciąży i teraz mam idelane wyniki:) do tego stopnia, że ostatnio jak byłam w marcu to mi powiedział, że widzimy się za rok:D no chyba, że dwie krechy będą to odrazu tsh i ft4 zrobić i pokazać się:)

jeshu co za dzień... mam roboty w pip a nudze się jak diabli..
 
reklama
Hej, wiecie czy jest w Bydg. jakaś szkoła rodzenia bezpłatna. słyszałam że jest ale jakieś warunki trzeba spełnić.
ktoś coś wie??
 
Do góry