reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam się po przewrwie. Mieliśmy awarie neta i zostaliśmy odcięci od świata:wściekła/y: Ale już wróciłam. Co do alergii to nie wypowiadam się bo nie mam doświadczenia. Za Madziarę i jej wynik trzymam kciuki, a Izie gratuluje zaciięcia detektywistycznego:happy:, przed Tobą nikt się nie ukryje. Pozdrawiam wszystkich i zmykam
 
Ach... a ja nie pamiętam jak madziara wygląda, więc nie poznałam, ale też wszystkie zdjęcia z Poranka przejrzałam, i znajome twarze tam od razu wypatrzyłam :p Swoją drogą pogoda coraz lepsza, więc mam nadzieję na spotkania które dojdą do skutku, nawet w małym gronie i bardzo spontanicznie ;)

A we mnie mega energia pozytywna się obudziła. Zaangażowałam się z aestimą w ten EkoBabySzafing i będę promowac tam (i nie tylko tam) pieluszki wielorazowe ;)
 
Iza no naprawde ty wszystko wypatrzysz :D
A ja jestem zaraz na tym pierwszym zdjęciu na którym się link otwiera - przynajmniej mi :-)
 
„BAKUŚ ZAPRASZA: RODZIC BLISKO NATURY”
Cykl spotkań edukacyjnych w ośmiu polskich miastach, tj. w
Gdańsku (17.03.2012), PanDinek ul. Wawelska 10A/1
Gr. I 14:00
Gr. II 16:00
... Bydgoszczy (24.03.2012), Akademia Szkraba ul. Gackowskiego 1c
Gr. I 12:30
Gr. II 14:30
Poznaniu (31.03.2012), Pracownia Gauganek ul.3 maja 49 c
Gr. I 13:30
Gr. II 15:30

Szczecinie (14.04.2012), Studio Tańca Kimama i Kawiarnia Tkacz Towarzyski ul. Tkacka 64d
Gr. I 10:30
Gr. II 12:30

Warszawie(21.04.2012), Fitness Club "GROCHÓW" Sala Zabaw „Abawuś” ul.Zamieniecka 90
Centrum Handlowe "Szembeka"
Gr. I 11:30
Gr. II 13:30
Wrocławiu (28.04.2012), Żłobek Niepubliczny WYSEPKA, ul. Szybka 6-10
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00

Krakowie (05.05.2012) Famiga Ul. Lea 179
Gr. I 10:00
Gr.II 12:00

Olsztynie (12.05.2012) Filia nr 10 ABECADŁO C.H. "Alfa" Al. Piłsudskiego 16
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00
Spotkanie dla dwóch grup :
I Dzieci do 3 lat (Chustonoszenie oraz BLW)
II Dzieci od 3 lat (Zabawy Akademii Szkraba oraz Dieta dziecka)

Zapraszamy do polubienia Bakuś | Facebook

I śledzenia wszystkich informacji na temat spotkań.

Zapisy pod numerem Tel. 792-443-052 Agnieszka Janiszewska

Spotkania poprowadzą eksperci, którzy poruszą m.in. tematy, takie jak: Dlaczego warto nosić maluchy w chustach?; BLW (Baby-led Weaning) - wprowadzanie pokarmów stałych do diety małego dziecka; Zabawy Akademii Szkraba czy kwestię diety starszaka.
 
Heloł przy kawie:)

Witam nową forumkę:)

jeshu ale ja jestem zacofana... najpierw nie wiedziałam co to ten Matecznik teraz jakaś Pinola i te poranki... je jego ten Fordon to inna planeta... albo ja mam klapki na oczach... eh:baffled:

Idę poszperać w necie. Miłego dnia!
 
Witam i ja:-)

Gosia,znowu sie usmailam z Twojego postu:-D...

Takze Witam nowa Forumke:-)

Madzia,fajne foto:-)...widze ze Iza weszy,hehe...

A co u nas...wsio ok,mlodziez zdorwa a to najwazniejsze:tak:...M na urlopie,narazie do konca tygodnia,takze moze uda nam sie zorganizowac cos do poludnia,spotkanko,kawa..???
 
Bardzo dziękuję za ciepłe przywitanie:)
Goosiek - ja też nie znałam znaczenia tych słów ale po lekturze Forum nadrobiłam zaległości. :-) a już niedługo zamieszkam w Fordonie. Ja jako tegoroczna wrześniówka (a do tego pierwsza ciąża) bardzo przezywam ciąże i jutro z radością zdam relacje z wizyty u gin.
Pozdrawiam cieplutko i słonecznie :)
 
reklama
Do góry