reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Madziara - oj, chyba Nikoś w zamku majstrował:-)- radze sprawdzić- nastrasze tylko, że jak znajoma nie mogła zamka otworzyć to potem okazało się , że były to próby majstrowania ...przed włamaniem!! - ale z tego co piszesz Twoim wlamywaczem jest Nikoś :tak:

anka - fakt słonko super świeciło- ale jak zwykle - pogoda zdradliwa- ja się wymaiłam, a potem cofałam do domu po czapke i rękawice ;-)
 
reklama
zazdroszcze spacerkow... my uziemieni w domu ...

Madziu - ja bym na zawal padla... znajoma dala bratu rocznemu klucze do auta do zabawy, wsadzila do fotelika zapiela i zamknela drzwi, podchodzac do drzwi pasazera pstryk, mlody zalaczyl centralny zamek ... musieli szybe wybijac ...

a ja sie zalamuje... wkur*** (wybacznie nie umiem inaczej) mnie podejscie lekarzy ... przepisuja leki na co im sie podoba, faszeruje mlodego raz na alergie raz na oskrzela teraz jeszcze astma... mlody rzyga wszystkim, na widok lyzeczki histeria ... rozwale mu zoladek tą chemią jak tak dalej pójdzie... jeszcze dzisiaj bylam po ten lek na astme i zaplacilam 90zł 400zł od poczatku doszukiwania sie choroby poszlo, a co nie pomaga to nie pomaga malo tego jest coraz gorzej bo mlody sie kaszle az sie dusi, co lek to wymioty i doszla jeszcze dzisiaj goraczka... zostawiam tylko antybiotyk i to wziewne reszta w kąt ... żal mi tego bąbla mojego ;(

Pytanie do pacjentek Profesora... czy za wizyte kontrolna placi sie 100zł czy mniej ?
 
Hej laseczki!

Ja z rana w szkole bylam bo zapisy dzisiaj do pierwszych klas i nie wazne ze dziecko juz tam uczeszcza do zerowki,papiery te same,pytam pania czy nie prosciej by bylo to przepisac,zeby one se same to zrobily,hehe...echh ta nasza biurokracja:no:

Aga
,:-(wspolczuje i mega zdrowka dla Adasia i dla Ciebie duzo sil bo widze ze Ty ciagle na wysokich obrotach:szok:

Pogoda faktycznie zdradliwa,w cieniu z kapturem w sloncu bez,Wiki biega juz caly tydzien w botkach a dzisiaj bylismy ponad godzine na spacerze to tak jej nogi zmarzly:szok:...a mlodemu o dziwo nie,ciekawe

Madziara,opanowanie to podstawa;-) mi takiego niestety brakuje...panikara ze mnie,zawsze tlumacze ze w takich sytuacjach spokojnie ale nerwy gora...

My wczoraj z Sali zaliczylysmy nas "ulubiony" klub o dziwo bylo troche wiecej ludzi niz ostatnio:tak:...
 
no pogoda super jak sie przez okno patrzy ale lepsze to niz ostatnie chlapy :D Jak maly sie obudzi jade do mamy zeby chociaz 5 min na powietrzu posiedziec bo od rana sie w domu kisze.

Kasiu bez wysokich obrotów nie daje rady :D musze miec milion spraw na glowie wtedy jestem zorganizowana hehe nie liczac mieszkania hehe syf dookola:p
 
Cos w tym jest, ze im więcej spraw do załatwienia tym lepiej - tez tak mam, bardziej wszystko mam zorganizowane, a jak za dużo czasu to się i spóxnic potrafię i odłożyc na zaś.

Ja w sumie staram sie młodego nie zostawiac samego ale tak wyszło, że musiałam na 5 minut wyjśc z psami i już go nie chciałam specjalnie ubierać a wiecie niby wszystko wkoło zamykane ale ludzie się rózni kręcą a bardziej to się chyba obawiałam tego, że młody jak zobaczy drzwi otwarte to tym bardziej będzie zamykał albo otworzy na oścież i wyjdzie za mną.
Monika to z kolei jest tak nauczona, że jak jest sama to można dzwonić do oporu a ona i tak nie podejdzie chyba, ze jej powiem, ze przyjdzie np. babcia i ma otworzyć. Jak jesteśmy w domu i dzieci ida do drzwi a nie wiedza kto to nie otworza tylko nas wołają - no ale Niko jeszczemusi się tego wszystkiego nauczyć.

Agnieszka współczuję. A powiedz czy mały miał robione testy z krwi pod katem alergii?
 
nie mial zadnych testow ... ja obstawiam ze byl nie wyleczony na oskrzela, faszerowany na alergie i dlatego tak go rozlozylo teraz... czekam jeszcze tydzien mam nadzieje ze mu minie
 
Wklejam wstepne info :)

Już w marcu bieżącego roku pod patronatem Twojego-miasta rozpocznie się trzymiesięczna akcja, podczas której zainteresowani rodzice będą mieli okazję pogłębić wiedzę m.in. nt. rozwoju i wychowania dzieci, pogłębienia wzajemnej więzi, jak również kreatywnej nauki malucha poprzez zabawę.
Cykl spotkań edukacyjnych to inicjatywa trzech podmiotów, tj. Bakusia do kieszonki, Akademii Szkraba oraz Bobo Eko. Akcja zostanie zorganizowana w ośmiu polskich miastach, tj. w Gdańsku (17.03.2012), Bydgoszczy (24.03.2012), Poznaniu (31.03.2012), Szczecinie (14.04.2012), Warszawie (21.04.2012), Wrocławiu (28.04.2012), Krakowie (05.05.2012) oraz Olsztynie (12.05.2012).

W każdej z wyżej wymienionych miejscowości zainteresowani rodzice kilkulatków będą mogli rozwiać wszelkie wątpliwości związane zarówno z rozwojem, jak i wychowaniem swojej pociechy. Spotkania pn. „Bakuś zaprasza: Rodzic Blisko Natury” poprowadzą eksperci, którzy poruszą m.in. tematy, takie jak: Dlaczego warto nosić maluchy w chustach?; BLW (Baby-led Weaning) - wprowadzanie pokarmów stałych do diety dziecka; Zabawy Akademii Szkraba czy kwestię diety dziecka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Twoje-miasto.pl. Szczegóły nt. miejsca i godzin spotkań już wkrótce pojawią się na portalu. Zachęcam gorąco do śledzenia strony, jak również udziału w spotkaniach edukacyjnych, które z pewnością okażą się cenne i owocne.
 
reklama
Agnieszka nie wiem gdzie chodzisz do alergologa ale poproś o zrobienie testów z krwi - robią je w szpitalu dziecięcym. Testy skórne jeszcze nie wyjdą a z takich można się już czegoś dowiedziec i przynajmniej będzie coś wiadomo.

A ja byłam dzisiaj z dziećmi na Poranku Rodzinnym w Pianoli. Było całkiem fajnie. W czwartek o 17-tej sa zajecia z robienia kwiatków dla pań. Może któras z Was ma ochotę się wybrać?
 
Do góry