reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Oj Kaśka to dużo zdrówka! u mnie na szczęście już tylko lekki katarek po weekendowym przeziębieniu.
Ja w kolejny weekend na uczelni jestem, więc bardziej tydzień mi pasuje ;)
Gosiek popieram Agę, że apo napro jest dobry na te stany, bo mój teść ma to samo i Apo pomaga, lepiej niż mocne przeciwbólowe.
 
reklama
Dziewczyny dzięi za info o tych tabletkach!! D miał podjechać sam po skierowanie na rezonans ale jak lekarz się dowiedział, że ze mną gorzej to kazął dzisiaj się stawić.. więc ide miedzy 16-18.

AgnieszkaJ a masz jakiegoś lekarza swojego?? ja chodzę do dr Wczysła w Fordonie. Wcześniej przed ciążą miałam już takie bóle ale pojawiały się mneij więcej w rocznych odstępach czasu. Wtedy zastrzyk załatwiął sprawę. Bałam się, że w ciązy mnei to dopadnie ale było bezproblemowo. Pewnei przez to, że 3-4 razy w tyg chodziłam na basen, spacerowałam ok 2h dziennie i jezdziłam na rowerku stacjonarnym.. a wszytsko to do 37tc... dodam, że w ciąży przytyłam prawie 25kg zdrowo się odżywiając bo zachcianek nei miałam... po ciaży w 6 miesiecy(do kwietnia) zgubiłam zbędny balast a pierwszy atak bólu dorwał mnie w weekend majowy... kolejny w listopadzie, i teraz w styczniu i trzyma 3tyg... no jak widac u mnei zabiegi nie pomogły... NIC! Najgorzej, że ja nawet Olka nei daję rady wziąć jak siedzę i posadzig go sobei na kolana :( Wczoraj jak sie spac kładłam i chciałam go w łóżeczku poprawić to zawołałam D bo jak się nachyliłam nad łóżeczkiem to myślałam ze mi plecy rozsadzi... to się napisałam...
 
Gosiek mam chyba to samo. Ja już okrutne bóle pleców miałam przed ciążą ,że nawet z boku na bok nie mogłam się przekręcić. W ciąży przeszło jak ręką odjął a teraz znów się pojawiły. Ja jak Majkę z łóżeczkowego niższego poziomu chce wziąć na ręce to łokciami się podpieram barierki bo nie dam rady. Większość czasu jestem sama i ciężko mi z tą moją kluchą ale do lekarza wybieram się jak sójka za morze. Daj znać co Ci powie lekarz :tak:
 
hej,

gosiek współczuję bólu. Ja mam czasem taki napad bólowy w oklicy lędzwiowego. Zaczyna się nagle, jakby ucisk i mega ból opasuje mnie w koło....trwa z 1 lub 2 minuty i przechodzi. A jest to taki ból, że ledwo oddycham. W ciąży nie miałam a to dla tego pewnie, ze więzadła się rozluźniają .....u mnie pewnie coś z dyskopatii, bo ma rodzinne skłonności.....teraz jeszcze mnie nie dopadł od ciąży z Radkiem :sorry:

Pączki zaliczone 2 :-p.

Zdrówka dla chorych......
 
oj widzę że my wszystkie to takie "połamane"... może to piętno matki-polki?
A ja odrzekałam się że pączki niedobre, ale jak tak leżały na stole i mi zawadzały to jeszcze 3 popołudniu zjadłam, "żeby posprzątać" i chyba nawet mojego pączkojada domowego pokonałam :p
 
ja na chwilkę... leżę pod kocem.. byłam u lekrza bo kazał się zgłosic skoro gorzej ze mną.. obadał, pokręcił głową i stwierdził, że bardzo dziwny przypadek jestem.. mam zrobić rezonans i będziemy kombinować dalej... póki co dostalam dzisiaj dwa zastrzyki domięśniowe... jutro i pojutrze po jednym.. mówił, że jutro powinno by już lepiej ale dzisiaj jeszcze będzie boleć - delikatnie to nazwał bo napierd... jak jasna cholera... tyle w temacie... spadam do wyrka...

co do pączków to zjadłam 12...:cool:
 
gosiek za pączki masz mistrza :D u mnie 2 :D

lekarza mam swojego w przychodni, ona mi przepisala te leki i pomagaja. ja przed ciaza nie miewalam boli (chyba ze przy urazach - trenowalam siatkowke kilka lat) w ciazy zeszlam z 95 na 87 w 3 miesiace potem przybieralam do 8 miesiaca do 110 a w ostatnich tygodniach 10 i to mnie dobilo, obciazenie masakryczne, pierwsze bole pojawily sie tydzien po porodzie, nie moglam ruszac barkiem ze karmilam dal mi diclo duo i przeszlo, potem wysiadlo mi biodro, po kilku miesiacach stopa i znow bark. ucisk powoduje promieniowanie do stawow ... przy tym bol w odcinku ledzwiowym powlajacy, ale na apro-napro 3 dni i jest lepiej po tygodniu juz jest ok.
 
reklama
Pączki zjadłam 3 :-)

A co do pleców to mi najbardziej pomogło naswietlanie i odchudzanie. Gimnastyka i wirówka w ogóle nie działały. Na razie mam w miare spokój, ale musze się znowu wybrac do mojej lekarki i załatwić sobie zabiegi na lato.
 
Do góry