reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja po prostu miałam szkolenie z diety dla dzieci z zaparciami - moja Ewka była przez kilka lat pod kontrolą gastroenterologa, serie badań przeszła i ma zwężone jelito. Teraz juz jest ok - zresztą sama się pilnuje. A dwuletniego dziecka jeszce nie uświadomisz - ono z całej rozmowy zapamięta to co nie ma - że ból to kupka i problem wzrasta. No ale skoro jest poprawa to oby tak dalej.

A może jakieś babskie spotkanie? Wiem, ze trudno wyrwac sie bez dzieci, ale w końcu tez nam coś się należy :D
 
reklama
No ja właśnie o takim mówię/ marzę.....zaliczam dołek domowo/dzieciowo/dresowy........tak z okazji pół roku siedzenia w domu :no:
 
na sama mysl o gastro-problemach mam ciary... zaparcia, mdlosci, skoki wagi, bakterie w zoladku i badania gastroskopem ;(

ja nadal podtrzymuje mozliwosc wynajecia szkraba na nasze spotkanie.

pytanko z innej beczki glownie do mam dzieci w wieku 4-9 lat :)

Co Wasze dzieci chciały by mieć lub co Wy byscie chcialay aby dzieci miały (ale napisalam)
na portalu typowo przeznaczonego dla dzieci ?

pytanie od przyjaciela ktory chce stworzyc przyjazna strone dla dzieciakow, taka gdzie dzieci maja wszystko co potrzebne a odzice sie nie martwia o zawartosc strony.
 
My jednak w domu, bo mały w nocy zaczął pokaszliwać i okazało się że gardło czerwone. W sumie nie narzekam, bo jakoś nie paliło nam się z tym zabiegiem.
A jak tam Wasze tłustoczartkowe menu? Ile tłuściochów już na koncie? Ja osobiście 3 różne próbowałam, ale tylko jednego dojadłam, bo reszta feeee
 
Hejka Kasiulka Ty moja trzymaj sie biedactwo;(;**

Ja tez za spotkaniem bez dzieci,u mnie z wyjsciem nie ma problemu jak D jest na miejscu.Kino to moze nie,ale kawka lub jedzonko w jakiejs knajpce jak najbardziej;)

Aga pytam Tymka co chcialby zeby było na takim portalu a opn:jakiś gry rockowe lub "skejtowe" hahaha

My dzisiaj pieczemy faworki,i moze odwiedzimy moja babcie...choc D jutro ma wolne wiec cos trzeba zorganizowac Tymkowi(moze Myslecinek i sanki)

Madzia u nas kupa puściła ale zwracam uwage zeby duzo piła i jadła owoce,bo u niej jest z tym problem;/
 
Heloł:)

Kasiulka teraz w weekend szkoła a buu od 9.30 do 18.30:angry: noo i trzymaj się!!

oo ja też jestem za spotkaniem jedzeniowym bez dzieci:tak:

cholery chyba dostanę! od 3tyg męcze się z kręgosłupem (odcinek lędźwiowy). Chodziałam na zabiegi i gó... dały!! boli jak diabli w nocy jak się przewracam z boku na bok to wyje jak kojot! mało tego ten ból teraz promieniuje na biodra i nogi... w przyszłym tygodniu mam rezonans...
 
Gosiek - popros o Apro-Napro, u mnie rezonans nic nie wykazal, a To co piszesz wypisz wymaluj co u mnie sie dzieje. U mnie jest satn zapalny w odcinku lędźwiowym (przez wage w ciazy) ja mam isc na rehabilitacje ale nie mam czasu poprostu i na razie jade na lekach przeciw zapalnych
Chyba ze jeszcze karmisz to popros o DicloDUo
 
reklama
No o ten weekend odpada tak bo Gosia ma szkole,to co po niedzieli w tyg czy w nastepny weekend???

Ja chyba obede sie bez paczka bo nie mam apetytu i jakos jak na nie patrze to...dzieciaki zjadly po dwa...ale na Sali faworki bym sie chyba skusila;-)
Pije ferwex,tesciowa mi wczoraj przyniosla,a cholerstwo to takie,fujjj,zawsze mam problem z polknieciem tabl a co dopiero wypisc pol szklanki takiego g***;/...
 
Do góry