reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
równiez składamy spóźnione

STO LAT !!!!!

wielu wspaniałych latek
w szczęściu,
dostatku
i radości



birthday_1.jpg


 
Dziękujemy Wam Melka i Pati !!!

A wy nie wiecie - ja też miałam urodzinki 22 sierpnia - 3 dni przed Wiktorkiem hehe, miał się urodzić w moje urodziny, ale spóźnił się uparciuszek na 25 !

Mkkafe, Pati, Mel, GeHa, JJ, Asioczek (& others) - piszcie dziewczynki co u was, dawno was nie czytałam, nooo !

Ja dzis sie stalam oficjalnie ciałem pedagogicznym :p ale jaja ! sama w to nie wierze, ale luz podejmuję wyzwanie.
Nigdy bym nei przypuszczała, że będę pracować w szkole "za Giertycha". To się w głowie nie mieści. Ale cicho sza bo mnie jeszcze namierzą gdzieś tam w ministerstwie i zwolnią ;)
 
Kariwiw to ja specjalnie dla Ciebie pisze co u nas..
W kwestii dzieci - Agatka idzie w poniedzialek do szkoly - do zerowki i przezywam to nieco. Jagodka to maly urwisek - tupta juz od poczatku 10 mies, teraz juz nawet biega bez problemu....no i co za tym idzie - lobuzuje..Przygotowujemy sie do roczku - byc moze ta uroczystosc bedzie skromna - tylko nasza rodzinka bo nikt nie zaszczyci nas swoja obecnoscia...
W kwestii priv - zmagamy sie z papierologia aby dostac pozwolenie na budowe. Bardzo zalezy nam aby jeszcze w tym roku zrobic fundamenty, to istny wyscig z czasem. Urzedasy robia pod gorke jak moga :mad: Na koniec kwietnia marzy nam sie odebrac kluczyki - zalezy na tym glownie mojemu mezykowi - mamy wtedy 10 rocznnice slubu - taki jubileusz i uparl sie ze na wtedy ma byc goto...Wszystko zalezy od tych fundamentow....No i to tyle...
Ja do pracy nie wracam, jestem caly czas na wychowawczym, bardzo milo mi sie w domku siedzi ;D
 
Kariwiw...spoznione zyczenia urodzinowe,życzę Tobie wszystkiego o czym tylko marzysz Kochana
hit503rs7.jpg

pozniej napisze co u mnie bo teraz musze uciekcx obiadek robic ;D ;D ;D
 
mkkafe, ja Cię dobrze rozumiem z tym wychowawczym. Ja też cieszę się wolnością. Mam tylko 14 godzin w semestrze zajęć, tak dla rozrywki. Byłam ostatnio odwiedzić koleżanki w pracy i szefowa mówi, że chciałaby, żebym wróciła, ale mi się wcale nie chce.
A Jagódka to zdolniacha. Moja Misiulka nie może się odważyć, żeby zrobić samodzielny kroczek, co nie znaczy, że wszędzie nie wejdzie i nie łobuzuje ;D
 
reklama
wszystkim mama i ich dzieciom zycze wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek!!!
ja w poniedzialke jade na wakacje:) ale sie denerwuje tym lotem...chociaz cos na moment ptzycmilo nerwy zwiazane z lotem...jutro ide pierwszy raz w zyciu na rozmowe w sprawie pracy!!! ale sie denerwuje trzymajcie za mnie kciuki!!!
 
Do góry