reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej czytam na bieżąco ale nie mam weny do pisania. Korzystamy z pięknej pogody więc po pracy śmigamy na podwórko. Chorym życzę zdrowia, odchudzonym wytrwałości a wszystkim innym wszystkiego dobrego. Madziara a stosujesz jakąś dietkę czy ćwiczenia? Widzę że szykujesz się do wielkiego coming out-u po siedzeniu z dzieciakami co? Fajnie tak rozpoczynać nowy etap w życiu. Życzę ci żebyś sobie znalazała super prackę, a zdradź w jakim zawodzie szukasz????? Co do spotkania to piszę się bez żadnych warunków :tak:
 
reklama
Hejka;)
U mnie emocjonujący dzień...Byłam odwiedzic dziadka i z trudem powstrzymywałam łzy;((Jaki on biedny ,cały czas mówił jak katarynka ale w ogóle prawie nie mogłam go zrozumiec to do niego nie podobne tak szybko i duzo mówic ehhh teraz tez mi się łzy zbierają...ciezko bedzie mi bez niego;(((
No i taka przewrotnosc tego naszego zycia,na 4 pietrze odwiedzałam 90 letniego dziadka a na pierwszym nowo narodzona sliczna Karolinke;)
 
Salinko Tulaski przesyłam!!!!

Nasza Karcia dziś o 1:40 w nocy urodziła córcię!

Chętnych zaczyna rosnąc to może czas do watku spotkaniowego zajrzeć i konkrety ustalać :-)
 
Cześć dziewczyny strasznie dawno mnie tu nie było zostałam wciągnięta przez forum chustowe, koleżanka AgnieszkaJ wie o czym mówię.(to ja Aniamama)
 
Mucha stosuje taką swoją własna dietę - ograniczenia w jedzeniu a przede wszystkim w słodkościach. A do tego więcej ruchu.

Jesli chodzi o prace to mi się marzy praca w biurze bo w tym się czuję najlepiej ale raczej mam małe szanse na znalezienie więc... cóż rozważam tez inne możliwości.
 
CZyli jak zwykle potwierdza się stara prawdz NIE RUSZAJEM RYJEM TO NIE UTYJEM. Co do pracy w biurze to przecież wszystko jest możliwe, może początkowo na jakieś pół etatu albo na zastępstwo i sobie wszystko przypomnisz:-)
 
Hejka, dziewczyny czytam Was na bieżąco, ale niestety nie mam czasu na forum, bo Bartas znowu chory, był w szpitalu, potem kurował się w domu, wczoraj byliśmy na wizycie kontrolnej i lekarka powiedziała, że jest zdrowy a dzisiaj znowu obudził się z paskudnym kaszlem (ma ten kaszel już prawie miesiąc i nikt nie wie dlaczego) i gorączką ponad 38 stopni.
Właśnie czekamy na przyjazd lekarza.
Pozdrowienia dla wszystkich i dużo zdrówka dla dziadka Sali.
 
reklama
Do góry