reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

hej pamieta nas ktos jeszcze ;D ;D ;D

weszlam na njuborna a tam pustki to mi sie przypominalo o was 8) no i jestem

po pierwsze gratuluje mel - drugiej fasolki
pati- dla ciebei wirtualne pocieszki , 3maj sie mocno

my wczoraj wrocilysmy z wojazy, 16 godzin jazdy zakonczylo sie malym zygankiem matysi po za tym spala cala nocke, wiec ok
u nas mnostow zmian - i sie strasznie z nich ciesze ;D
bede teraz tu zagladac ;D
 
reklama
a my dzisiaj po chrzcie....wkurzylam sie na maksa bo chrzesny nie dostal rozgrzeszenia ::) a mianowicie za to ze ma tylko slub cywilny, na nic tlumaczenia ze zona niewierzaca i nie chce. w koncu jak juz myslelismy ze trzeba sie bedzie zbierac do domu przypomnialo mu sie ze ma w rodzinie ksiedza i zadzwonil do niego zapytac sie czy to ze nie dostal rozgrzeszenia jest przeszkoda w chrzcie, okazalo sie ze w prawie kanonicznym nic nie ma na ten temat. wiec ten znowu do proboszcza i mu mowi...a proboszcz do niego: to jest pana sumienie niech pan robi jak chce, zdziwil sie chyba ze ktos sie pofatygowal zasiegnac porady. chesnej na poczatku ksiadz tez robil problem bo nie byla u spowiedzi 15 miesiecy...a to nie przystoi na matke chrzesna. na szczescie jednak wszystko szczesliwie sie zakonczylo:)
jestem umordowana i spadam szybciutko do lozeczka
 
A chrzestny Wiktorka był na odległość , bo mieszka w Kanadzie (był "per procura") i mój tato za niego stanął, a tak w ogóle to jest rozwodnikiem, ale ksiądz niekoniecznie o tym wiedział ;)
 
moj byl na tyle uczicwy ze chyba powiedzial za duzo :p no ale czy czlowiek ktory nawet jest rozwodnikiem nie moze byc dobrym rodzicem chrzestnym???
 
Witajcie po dłuższej noeobecności...ja tylko na chwilunie.... ;)

Mel...jeszcze raz gratuluje....i trzymaj się kochana... ;)

Pati.....bardzo mi przyro....przesyłam buziaczki...i przytulam wirualnie...

Ja ostatnio zalatana jestem...a jak mam troche czasu to siedze na działece...dlatego tak malo tu zagladam....ale jak tylko pogoda się zmieni...heheh bedę częściej....papatki i pozdrawiam... ;)
 
Nie było mnie "chwilę".
Pati współczuję, ale nie będę marudziła.. myślę, że jak już się tak miało stać to lepiej wcześniej niż później. Myśl pozytywnie, jesteś młoda, zdrowa i fajna laska. Pozdrawiam

 
Wronka i Olji witajcie po latach.

Wronka zdjęcie w avatarku super i jak zauważyła Melanie córę masz jusz "dorosłą" i śliczną.

Natalya no to trochę przeboji z chrztem było, po latach będzie można powspominać to z uśmiechem.
 
Pati - współczuję bardzo. Trzymaj się cieplutko.

Wronka - ależ Ci się córcia zmieniła - prawdziwa mała panienka :-)

MK - nie zazdroszczę Ci załatwiania spraw budowlanych. Na jesień czeka mnie to samo - wrrrrrrr, a przy naszym prawie i urzędnikach to można się w tyłek ugryść :-/

Kobitki, a powiedźcie mi jak to jest ze szczepieniami około roczkowymi: kiedy trzeba iść? szczepionka skojarzona czy zwykła? Z góry dzięki :-)

 
reklama
Mago to zależy, jakie szczepienia dzidzia miała wcześniej. Jeśli szczepiłaś cały czas w tym samym miejscu wcześniej to tam powinni Ci powiedzieć. A już najlepiej poradzić się pediatry ;).
 
Do góry