reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

hej - witamy sie i my:) - mam takie pytanko- ma któraś na zbyciu albo chociaz pozyczyc taki karton około 110cm długi i szeroki na min 45cm- moze byc wiekszy ale min- bo taki duzy to ja mam a potrzbuje berdziej dopasowanego- bo chce ponownie wyslac gondole do reklamacji :) jakby co piszcie;) - a tak w ogóle to serdecznie pozdrawiamy:)
 
reklama
czesc ja tez od nie dawna jestem z bydg a termin mam na 4.10.2011


Witaj :-)



Hejka dziewczyny !!!
U nas już jest lepiej, przeżywaliśmy jakiś koszmar z tym naszym brzdącem, niestety ma złe wyniki krwi, a tak ogólnie to już doszedł do siebie. Kolejne badanie krwi czeka nas w połowie czerwca, więc zobaczymy, jak to będzie a póki co mam zawalony cały tydzień, bo szykujemy się do wielkiej imprezki.
Pozdrowionka
 
Hej!

Atu,zle wyniki krwi a co dokladnie,pisnij słówko....dobrze ze Bartas juz doszedl do siebie!Jaka impreza sie Wam szykuje???

Niuniaaa19,WITAJ!

Iza,dobrze ze wyniki dobre!

U mnie tez nerwy,babcia miala w poniedzialek zawal....zabieg koronografii,przepychali zyly....juz jest lepiej i samopoczucie ma dobre takze mam nadzieje ze najgorsze za nami...nie wyobrazam sobie jakby mialo jej zabraknac....
 
Hej!

Atu,zle wyniki krwi a co dokladnie,pisnij słówko....dobrze ze Bartas juz doszedl do siebie!Jaka impreza sie Wam szykuje???

U mnie tez nerwy,babcia miala w poniedzialek zawal....zabieg koronografii,przepychali zyly....juz jest lepiej i samopoczucie ma dobre takze mam nadzieje ze najgorsze za nami...nie wyobrazam sobie jakby mialo jej zabraknac....


Kasiulka młody ma za mało białych krwinek.
Szykuje nam się roczek Bartasa, więc trzeba wszystko przyszykować. Jutro pewnie ktoś wpadnie a impreza dla całej rodzinki będzie w sobotę.

Kasiuniu dużo zdrówka dla kochanej babci.
Pozdrawiam
 
reklama
A jaki masz wynik??? Pierwszy raz robilas mu badania czy to juz ktorys raz...???Moze po chorobie,przeziebienu robilas i dlatego wyszlo ze jest malo bialych...??? Pytam bo ja tak miala z Wiki...a potem sie okazalo ze wyniki sa ok!

Uuu,no to faktycznie impreza sie szykuje...zycze milego przygotowania...Bartas bedzie "pomagał" ;-):-)...a dopiero zauwazylam ze Bartasa rodzilas w Dzien Matki...mialas prezencik!!!
 
Do góry