reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Madziara możesz jej serwować makarony na rózne sposoby z sosami. Ja lubię z białym sosem ala beszamel do tego podsmażone warzywa np. fasolka szparagowa, mieszanaka brokuł, kalafior, marchew z ziołami.....bazylia, majeranek itp.
Albo makaron rury nadziewane szpinakiem z mozarellą i zalane własnie białym sosem i do piekarnika aż zmięknie.....
Oj jak widać lubię biały sos :).......
 
reklama
Witam wieczorową porą,
ale się tu kulinarnie zrobiło, u mnie dziś makaron ze szpinakiem był na obiad :-) ale czytam, że mamy podobne smaki :-)

atu2222 podziwiam, za tak częste spacery, ja jeszcze niedawno też bardzo często chodziłam z mały, ale po porocie do pracu czasu mniej, no i kręgosłup mi nawala, więc nie daje rady znosić już wózka z 4 piętra :-(

kaaasiulka tez niestety cały czas zasmarkana jestem, już mam normalnie dość, jak sobie policzyłam, to ostatnio co miesiąc mam katar :-(

Madziara ja badania robię w lux medzie, szybko i sprawnie wszystko przebiega, kiedyś też chodziłam do elmedu, ale przestało mi się tam podobać..


mucha666
u mnie podobny rytm dnia, ale już się ogarnęłam no i czas na forum też się znajduje :-)

AgnieszkaJ coś dawno na spacerku nie byłyśmy :cool2:

Miłego wieczoru życzę!
 
...ale mam relax, siedzę sobie właśnie w wannie, woda cieplutka, pełno piany, M świeczki mi zapalił i ... marzę o ciepłych krajach
Madziara a może zupa krem z brokułami ok pół kg brokułów , 2-3 duże ziemniaki, 1 duża marchewka, 1 kosta bulionowa warzywna, 100g gęstej śmietany do zupy, natka pietruszki, sól i pieprz do smaku
Warzywa do garnka razem z kostką bulionową i zalej wodą (do wysokości warzyw). Gotować do miękkości a następnie zmiksować wszystko blenderem.
Śmietanę wymieszaj w kubeczku z zupą (1:1) i wlej do garnka.
Doprawić solą, pieprzem i natką pietruszki. PYCHOTA

...a może warzywne klopsiki z ryżem 2 torebki ryżu, 1 czerwona papryka, 4 marchewki, 3 pietruszki, 4 liście młodej kapusty,
pęczek szczypiorku, pęczek natki pietruszki, 1 jajko, 4 łyżki tartej bułki, sól, pieprz, bułka tarta do panierowania, olej

Ryż ugotować i wystudzić. Pietruszki i marchewki pokroić w kostkę, Paprykę drobno posiekać. Liście kapusty pokroić w paseczki, szczypiorek i natkę posiekać. Paprykę, marchewkę, pietruszkę i liście sałaty dusić 5 – 7 minut na patelni w kilku łyżkach oleju. Ostudzić i przełożyć do ryżu. Dodać jajko i posiekaną zieleninę, tartą bułkę. Doprawić do smaku solą i pieprzem. Wyrobić na jednolita masę. Z masy formować klopsiki, panierować w tartej bułce, smażyć i jeść (ja to robię bez papryki i szczypiorku, bo nie lubię )

Jakby co, to będziemy myśleć dalej, co jej podać do jedzonka, żeby dziecko głodne nie chodziło
 
Adas - pokasłuje, zaraziłam go kucze.. zobaczymy jak nocka ...

Madzia - trzymam kciuki za wyniki.

Atu - Adasko skonczyl 9 miesiecy baaaardzo dziekujemy za pamięc :)

peemka - jak wyzdrowiejemy koniecznie trzeba sie umowic :)

spacerki - my jak jestesmy u mamy to spedzamy wiekszosc czasu na powietrzu, a tak to ide na jeden 2-3 godz spacerek.

fryzjer - scielam grzywe, niemoge sie oswoic, ale generalnie zmiana wysszła na dobre heehe

dostalam juz odpowiedzi co do restauracji na roczek, kurcze z terminami ciezko mimo ze chce piatek 10 czerwca... ale fajne propozycje maja :)
w dodatku chce zrobić urodzinki dla dzieci w Klubie u Kubusia, nie drogo i fajnie na rękę idą :)
 
AgnieszkaJ no to muszę koniecznie nową fryzurę zobaczyć :-) ja też byłam u fryzuariera, ale średnio zadowolona jestem, kolejny raz się przekonałam, że nie można fryzjerowi mówić "niech strzyże tak, żeby było dobrze", bo czasem końcowy efekt, wykracza poza moje wobrażenie o nowej fryzurze:-)
 

dostalam juz odpowiedzi co do restauracji na roczek, kurcze z terminami ciezko mimo ze chce piatek 10 czerwca... ale fajne propozycje maja :)
w dodatku chce zrobić urodzinki dla dzieci w Klubie u Kubusia, nie drogo i fajnie na rękę idą :)


...fajne propozycje.. Aguś napisz coś więcej na ten temat, no i jak z urodzinkami jest w tym Klubie Kubusia
 
Atu nie utop lapka;P


A kiedy Adaś ma roczek??Moja Kaja ma 10 czerwca dwa latka;)


Iza widziałąm Twoje zdjecie z męzem za młodu...;P
 
Ostatnia edycja:
AgnieszkaJ, ja robiłam Michalince 5 urodzinki "U Kubusia". Lubię ten klubik, w przeciwieństwie do Familyparku.
 
reklama
Poczytałam co u Was....

Madzia kciuki zaciskam!!!!

Atu zazdroszcze ;)

Ciepłe kraje mnie nie kręco bo ja nie lot jestem i ogólnie wole góry!

Po przeczytaniu tych przepisików rzuciłam sie na pozostawione przez gości ciasto, ciastka i paluszki heheh....
 
Do góry