reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
peemka- ja mam swoja sprawdzona fryzjerke od lat i zawsze jej mowie rob co chcesz:D hehe nie zawiodla mnie jeszcze :D ale "obcemu" fryzjerowi bym niezaufała :D

U Kubusia - 24zł osoba pn-pt lub 28zl w weekend, · [FONT=&quot]2-godzinna zabawa [/FONT]
· [FONT=&quot]Animator [/FONT]
· [FONT=&quot]malowanie buziek i tatuaży[/FONT]
· [FONT=&quot]Ciasteczka [/FONT]
·
clip_image001.gif
clip_image001.gif
[FONT=&quot]Paluszki [/FONT]
· [FONT=&quot]Chrupki/Chipsy [/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]

· [FONT=&quot]Cukierki[/FONT]
·
clip_image003.gif
clip_image003.gif
[FONT=&quot]Zimne napoje (woda lub cola)[/FONT]
· [FONT=&quot]Soki owocowe[/FONT]
· [FONT=&quot]Świeca „sztuczne ognie”[/FONT]
· [FONT=&quot]Upominek dla Jubilata[/FONT]
· [FONT=&quot]Kompletne nakrycie stołu (kolorowe talerzyki, kubeczki itd.)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] Uwaga ![/FONT][FONT=&quot] Torcik urodzinowy zabezpieczają Rodzice[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Mozna zmienic "menu" z racji wieku. Czekam na odpowiedź co zaproponują dla dzieci w wieku 8-18 miesiecy.[/FONT]
[FONT=&quot]jest tez miejsce dla rodziców.
[/FONT]
 
Iza nie ma mnie na facebooku i póki co nie zamierzam tam być :D

Dzięki za przepisy. Z ta moją córa to problem taki, że to nasz największy domowy wybredniś. Ale makarony to owszem więc może pokombinuje z tymi sosami. Z warzywami to tez na bakier, aczkolwiek powiedziała, ze skoro nie je mięsa to będzie jeść warzywa - no zobaczymy :D Na pewno wypróbuje przepisy.
Nikodem ostatnio tez nie jada mięsa - właściwie to żyje samymi ziemniakami bo nic innego nie chce. Ale u niego takie okresy więc się pocieszam, że wkrótce mu minie i z kolei samym mięsem będzie się zajadał.

A mnie ostatnio coś wzięło w kierunku makijażu i powoli zaczęłam sobie kupować różne akcesoria. teraz jeszcze muszę sobie poprzypominac co i jak bo ostatnio to się malowałam chyba na studiach a to dawno było ;D

Kącik kulinarny założony :D
 
Ostatnia edycja:
Macie może sprawdzone i bardzo proste przepisy a do tego smaczne na mufinki?
Dostałam dziś blaszki i może czas się wysilić na małe wypieki :-D
 
Ja też lubię muffinki ale do tej pory u kogoś ;-). Sama nie mam przepisu.....więc czekam na sprawdzony - może któaś wrzuci na kulinarny :happy:.


Ostatnio na urodzinach jak byłam z F. to się dowiedziałm, że mozna urodziny w ZOO zrobić. Jest pan/pani przewodnik oprowadza, opowiada. Jest nawoływanie żubrów, karmienie wybranych zwierząt a potem poczęstunek w pomieszczeniu, który trzeba zapewnić. Nie znam szczegółów póki co, ale F. ma na początku października i jeśli pogoda dopisze to chyba się skuszę. On i jego gromada ruchliwych gości akurat się na to nadają a może i zaciekawią przy okazji.
 
Witam;]

Izka zagłosowałam;)

AgnieszkoJ jedyna fryzjerka jakiej tylko ufam to do tej pory jestem ja sama haah,no i był nia koleżanka która obecnie mieszka w Gdansku;(Jak mi troche odrosną włoski to ma wpaśc znajoma (Tymek chodzi z jej siostra do grupy)i obciąc mnie tak:

Nowa fryzura Natalii Kukulskiej - Oraz szerokie ramiona na polskich salonach. - Zeberka.pl

bo obecnie mam wygolony bok i jak troche odrośnie to tak sobie pocieniuje.

Iza fota genialna ,nic sie nie zmieniłas;)

Co do makijażu to ja się maluje od dawien dawna ,wręcz od zawsze chyba ...;P
Lubię sie malować ,jedynie latem maluje tylko rzęsy.
 
reklama
Do góry