reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
zapomniałam dodać, że ja mam tak beznadziejne włosy, że żaden fryzjer nie daje sobie rady - po wyjściu od fryca wyglądam dobrze góra 4 dni

spadam, bo czas na spacerek
 
Atu pan łukasz z Kola Prestige daje radę kazdym włosom. To jest magik, za rozsądną cenę.

A przepis na mufiny wrzucę wieczorkiem ok??
 
Ostatnia edycja:
hej lasencje :-)

...dochodze powoli do zdrowia i mam nadzieje ze teraz to bedzie z gorki...noc masakra,myslalam ze sie udusze przez ten cholerny katar :no:...lecze sie sama i mam nadzieje ze nie bedzie nawrotu w najblizszym czasie...ale chyba troche zle ze mna bo ani kawka ani papierosek,blllleeee...zdrowsza bede o!


...pogoda rewelacja...tylko pod koldre i do lozka...dzionek jako tako zlecial zara ide robic kolacyjke,jestem sama z malym bo Wiki u babci,pomaga tacie plytki klasc...

Madzia,jak sie pomalujesz to wrzuc foto ;-)

Sali,fryzurka Nati bajunia :-)...ladnie Ci bedzie ;-)...mnie sie juz podoba,juz cie widze :-)...

Izunia,zdjecie suuuuuper! Nic sie kobietko nie zmienilas :-)...no moze troszke ;-)....teraz widze jak bardzo Martynka do Ciebie podobna-te same buziaczki :-):-):-):-)...


Atu,ze Tobie kochana sie chcialo spacerowac,buuuu...strach nosa wytknac z domciu a Ty na spacer,podziwiam :szok:...az mnie wstrzasnelo!!!


Przepisy dawac,dawac...mi sie juz pomysly koncza...wiec poprosze byle latwo i szybko :tak:...jak bede miala weme to tez cos dobrego napisze ;-)...

Milego ;-)
 
no tak pogoda rewelacja... miałam zamiar iść na spacerek po obiedzie, a tu cały czas pada, może jutro będzie lepiej :-(
Dziewczyny, nigdzie nie widzę wątku kulinarnego :no: POMOCY !!!
 
Witajcie!

Dziękuje za klik i miłe słowa :-)

Byłyśmy dwa lata temu z Martynka na urodzinach w ZOO, córcia zadowolona!
Zaczęło się od wycieczki po ZOO, potem karmienie dzików, spotkanie ze zwierzątkami w mini zoo a na koniec w specjalnym pokoju ( gdzie można zrobić imprezke urodzinową) czekały różnej wielkości kartonowe prezenty w których były ukryte zwierzaczki ( jaśczurka, wąż...) dzieci mogły dotykać, wziąść w ręce :tak:
 
reklama
Do góry