reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

hej,

witam porannie po sniadaniu w pracy.


My też kochamy działeczki :tak:. Rodzice mają na Lisim Ogonie, taką niedużą ale zawsze. Za to teściowie mają wiekszą w rejonie Wierzchucinka (kier. na Mroczę) nad jeziorem a właściwie dwoma. Jedno takie bardziej prywatne działkowe - tam cumujemy łódkę i rowery a za bramką publiczna plaża . Póki co tam chodzimy, bo wejście do wody łagodne i Fran się pluska a na tym "prywatnym" to wejść mozna ale z pomostów, bo brzeg porośnięty.
No i domek z kominkiem, piaskownica, basen i sprzęty dla F. Także nie trudno się domyślić, na któą jeżdzimy co weekend jak ciepło ;-).

Sali myślę, że jeśli koleżanka jest pod stałą kontrolą to będzie dobrze. Tylko wbij jej do głowy, że musi pilnować kontroli i badań. Nie każde hpv daje raka szyjki - jest co prawda obciążona genetycznie (ty zresztą też z tego co piszesz) więc może zrobić w onkologii darmowe badania genetyczne na mutację jakiegoś tam genu (ty też). Ważne kobiti abyście nie odkładały badań, nie przegapiały terminów - każą co 3 miesiące to tak trzeba. Dziś wykrycie potencjalnego zagrożenia pozwala opercyjnie zapobiec najgorszemu.....TYLKO TRZEBA SIĘ BADAĆ i KONTROLOWAĆ.
Koleżanki siorka miała IV gr cytologii - natychmiast opercja i jest dobrze. Operacja zapobiegła najgorszemu. Więc głowa do góry.
 
reklama
Czesc

Dopadlo mnie...mam katarek :wściekła/y:...Wiktorcia oki,maly tez spoko a ja :-(...glowa mi peka i zatoki daja znac a kicham :szok:...i reka mnie boli,lewa,spalam jakas wykrzywiona,echh...

Moj M ma dwa tyg urlopu ale wlasnie juz pognal do tesciowki robic remont kuchni i przedpokoju...wygnali go na urlop bo mial zalegly a w zeszlym roku mu zaplacili i nie mial w ogole no a teraz se odpocznie albo raczej zeswiruje...nie wyobrazam sobie go w domu-typowy pracoholik...
 
Witam,
mały od rana tryska energią, a ja jestem zasmarkana, że ledwie żyję:-( Dobrze, że dziś wzięłam opiekę na małego to się trochę podkuruję...
 
Dziewczyny wczoraj w uwadze zapowiadali reportaz o tej wyrodnej matce,ale nie wiem kiedy bedzie dokładnie dzisiaj czy w innym terminie.

Hejka laseczki !!!

Dziewczyny DZISIAJ OBOWIĄZKOWO OGLĄDAMY PROGRAM UWAGA TVN godz.19.50 - a potem wieszamy laskę na drzewie :tak:
Qrde pogoda kicha, ale na spacerek trzeba iść.
 
Ostatnia edycja:
hej,

witam porannie po sniadaniu w pracy.


My też kochamy działeczki :tak:. Rodzice mają na Lisim Ogonie, taką niedużą ale zawsze. Za to teściowie mają wiekszą w rejonie Wierzchucinka (kier. na Mroczę) nad jeziorem a właściwie dwoma. Jedno takie bardziej prywatne działkowe - tam cumujemy łódkę i rowery a za bramką publiczna plaża . Póki co tam chodzimy, bo wejście do wody łagodne i Fran się pluska a na tym "prywatnym" to wejść mozna ale z pomostów, bo brzeg porośnięty.
No i domek z kominkiem, piaskownica, basen i sprzęty dla F. Także nie trudno się domyślić, na któą jeżdzimy co weekend jak ciepło ;-).

Sali myślę, że jeśli koleżanka jest pod stałą kontrolą to będzie dobrze. Tylko wbij jej do głowy, że musi pilnować kontroli i badań. Nie każde hpv daje raka szyjki - jest co prawda obciążona genetycznie (ty zresztą też z tego co piszesz) więc może zrobić w onkologii darmowe badania genetyczne na mutację jakiegoś tam genu (ty też). Ważne kobiti abyście nie odkładały badań, nie przegapiały terminów - każą co 3 miesiące to tak trzeba. Dziś wykrycie potencjalnego zagrożenia pozwala opercyjnie zapobiec najgorszemu.....TYLKO TRZEBA SIĘ BADAĆ i KONTROLOWAĆ.
Koleżanki siorka miała IV gr cytologii - natychmiast opercja i jest dobrze. Operacja zapobiegła najgorszemu. Więc głowa do góry.


Ja ostatni raz byłam po porodzie,z tymi 3 miesiacami toprzesada ...Jak ktos jest w wysokim ryzyku to co 6 miesiecy powinien robic cytologie...Ja musze isc ale mój D.stale wyjeżdza i nie mam kiedy.Teraz jak będzie to sie zarejestruje.

Byłam z Tymkiem u dermatologa ma mięczaka zaraźliwego niby,ale wpisałam w google i on ma inne krostki niż ten mieczak,lekarz zapisał maśc za 50 zł!!Nienormalny!!
Oprócz tego taka bez recepty za 16 zł na razie ta wykupiłam może pomoże.
 
ja pitole ale jazda przypaliłam jajko !!!!!!:szok:

Byłam z młodym na spacerku, wchodzę do domu a tam śmierdzi na całego, kuchnia cała zadymiona.
Przed wyjściem wstawiłam jajko dla Bartasa na obiadek, miałam przed wyjściem wyłączyć i zapomniałam pewnie przez to, że młody się wydzierał :-D
 
reklama
Też się muszę na kontrolną cytologię wybrać, bo po porodzie coś mi kiepskie wyniki wyszły i po 6 miesiącach lekarka kazała mi się pojawić, a w marcu mija właśnie to pół roku...no ale właśnie z czasem też jest licho. Z małym też muszę iść do chirurga, bo mu się przepuklina pępkowa zrobiła...ech...No ale dość narzekania, wiosnę już czuć w powietrzu, wczoraj się wreszcie do fryzjera wybrałam, wiosenne porządki też zrobione, więc już będzie tylko lepiej :-D
madziara - u nas jest to trzydniówka, bo wysypka wczoraj wyskoczyła, a dziś już jej praktycznie nie ma. No ale jak go zobaczyłam takiego wysypanego, to od razu myślałam, że to różyczka albo szkarlatyna, bo podobno ostatnio jest na te choroby duża zachorowalność w Bydgoszczy.

atu - współczuję jajkowego zapachu...mnie na sam widok jajek odrzuca, tak mi po ciąży zostało :dry:

wronka to jest moje pierwsze dziecko, więc z byle powodu czasem panikuję, zwłaszcza, że nie może powiedzieć co mu jest, a ze chodzi do żłobka, to częstotliwość zapadania na różne choroby jest większa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry