reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witajcie.
Jestem tu nowa zaplanowany termin porodu mam na 16 czerwca jest to moje pierwsze dziecko i zaczynam już panikować a co będzie dalej. Powiedzcie mi drogie który szpital jest lepszy i jaką wyprawkę zabrac ze sobą. Pozdrawiam wszystkich gorąco
 
Ja jeszcze nie urodziłam ale jak się uda to pojadę na markwarta a oni na stonie mają napisane co ze sobą zabrać , jak nie tam to 2 raczej bo o bizielu nie słyszałam najlepszych opini.
My dziś z Zosią (jeszcze w brzuszku) robimy pranie maskotek takie ładne słoneczko to wyschną.
Mała coraz żadziej się rusza czy to znaczy ze już niedługo?
 
Witam nowe mamuśki :-)

Święta u nas w tym roku były ciężkie oj ciężkie. Wirus żołądkowy nas dopadł (Madzia,możemy sobie podać rękę), moją rodzinkę w niedzielę a mnie w poniedziałek. Oli też miała problem tuż przed świętami i to pewnie ona przyniosła go do domu i niestety jeszcze chyba nie przeszło jej do końca, bo dziś mi znów zwymiotowała :baffled:

Dziewczyny wpisujcie się na spotkanie :tak: Iza może Ci się uda w tą niedzielę jednak trochę czasu wygospodarować :confused: To od 11tej i z tego co czytałam na innych wątkach, nie trwa zbyt długo. Ja mam gości w sobotę, więc w niedzielę będę już luźna.
 
Niedziela na spotkanie odpada, w dodatku tak wczesnie bo bym musiała po 9 wyjśc z domu aby dojechać, więc odpadamy!
Chyba , że sie coś zmieni z terminem, lub zrobimy sobie spotkanko przy ładnej pogodzie gdzieś na placu zabaw :-)
 
Soppana,

no to Ignaś spostrzegawczy hihi mój syn opowiada teraz o korozji na placu zabaw, Tatuś go spytał a co to jest ta korozja a on na to,że to takie zardzewiałe paskudztwo ;)))

Madziara,Kasiad,

zdrówka !

u nas Igi bez zmian, nadal ma kaszel i katar ... nie jest gorzej, pije nadal naturalne syropki ...

młoda dziś pół dnia mi przespała, ciekawe co mnie czeka w nocy .
miejmy nadzieje,że sprawdzi sie prognoza pogody i jutro bedzie piękne sloneczko i 15 stopni ;)

dobrej nocki ;)))

Olamala,

coraz mniej miejsca w brzucholu to i mniej się rusza ;)))
 
Witam nowe dziewczyny!! Sa watki o szpitalach więc na pewno tam znajdziecie wszystko co Was interesuje :)

U nas to niestety tez wirusówka bo dzisiaj dopadło Nikodema. Przy okazji dowiedziałam się, ze w święta przechodził mój brat i mama więc chyba od nich złapałam bo widzieliśmy się krótko przed świętami.

Moja Ewka pisała dzisiaj test po 6 klasie - denerwowałam się chyba gorzej od niej :D Teraz tylko to długie czekanie na wyniki no i wybór gimnazjum.

Ja chyba raczej nie będę na spotkaniu bo niedziela jakoś zupełnie mi nie pasuje - a już w ogóle ta godzina.
 
Ja chyba raczej nie będę na spotkaniu bo niedziela jakoś zupełnie mi nie pasuje - a już w ogóle ta godzina.
Ja już napisałam, ze NIE.... tyle czekania aby sie dowiedzieć o niedzielnym przedpołudniu, buuuu...

Chyba trzeba pomyslec o innym spotkaniu co?

Trzymam kciuki z wyniki Ewki!

Zdrówka dla wszystkich!
 
reklama
Do góry