reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
cześć Dziewczyny,

uuu, jak ja dawno nic nie pisałam :-) a trochę się uzbierało. Młody mi już włazi, gdzie popadnie. Od kilku dni usprawnia chodzenie tyłem, tylko nie wiem dlaczego wciąż sądzi, że zawsze go ktoś złapie ... tak więc trochę się boję, żeby sobie nie zrobił krzywdy.
Jesteśmy oboje po przejściach z paskudnym kaszlem, Igor jeszcze bierze Bactrim na doleczenie,bo fotka RTG pokazała lekkie zagęszczenia w prawym płucku... ja też miałam masakryczny kaszel. Teraz już lepiej.

Natomiast w sobotę odbyła się już impreza Roczek Igora :-):happy2: Co prawda za 2 dni będzie dopiero Juniorem :-D no ale tak trzeba było zrobić :happy2: myślę, że wszystko się udało. Wybrał pieniądze :tak:;-):-):-D:cool2: mój mały rekin finansjery hehe

z resztą dokładnie rok temu miałam urodzić hihi a wyszło dwa dni później ...

musiałam dziś mieć wolne, bo szłam do lekarza a potem oddałam się szałowi zakupów, bo okazało się, że mój Igi praktycznie powyrastał z ubranek ... na obniżkach można się nieźle obłowić, znalazłam super dres z podkoszulką na jesień no i takie tam różności, w tym fajną piżamkę, w której oczywiście własnie śpi ;-)

udanych wyjazdów nad morze i do Szkocji ( w oba miejsca też chciałabym pojechać ), może uda się morze ;-) zobaczymy w sierpniu :happy2: narazie pogoda do bani

pozdrawiam serdecznie
 
Agnes, dla Igorka buziole z okazji roczku, masz w domu już małego mężczyznę :tak:


Djanya, miłego wypoczynku :tak:

A ja mam mega katar :-( Oli też ma leciutki katarek, ale tak mały, że prawie go nie widać. Ja natomiast nie rozstaję się z chuteczkami :dry:
Spotkanie Lutówek w Poznaniu było przesympatyczne:tak::biggrin2: Fajnie się gada na forum, ale spotkanie w realu jeszcze fajniejsze :-D No i dzieciaczki wszytkie super. Zdjęć Wam nie pokażę, bo nie wszystkie mamy sobie życzą, by ich dzieci pokazywać na otwartym.​

Słuchajcie, a może napiszemy do moderatora, żeby nasz wątek ze zdjęciami był zamknięty? Co Wy na to? Można by wtedy wklejać więcej zdjęć? Miałybyśmy do niego dostęp tylko my. Kto jest naszym moderatorem?
 
Już wiem, naszym modratorem jest Aletka. Napiszcie, co sądzicie o zamknięciu naszego wątku zdjęciowego, jeśli się zgodzicie, to napiszę do niej i poproszę o zamknięcie. Dostęp będą miały wszystkie osoby udzielające się na Bydgoszczy Rekatywacji
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
macie świetny pomysł z zamknietym wątkiem:tak:, przepraszam was, ale ja własnie z tego powodu nie zamieszczam tam zdjęć, a jak coś pokaże, to i tak szybko usuwam,

Wszystkiego NAJ NAJ dla naszego roczniaka, Sto Lat Igorku:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Wszystkiego najlepszego dla małego mężczyzny :-)

Jesli chodzi o watek zdjęciowy to myślę, ze można zamknąć.

Ja tez złapałam katar. Zaczęła Agatka, Niki miał jeden dzień a ja czuje że w nosie robi mi się wodospad.

Ja próbuje małego nauczyć spać w łóżeczku. usypiam normalnie a potem przenoszę do łóżeczka. Przez pierwsze trzy dni było ok ale wczoraj spał znowu z nami, bo obudził sie po godzinie i nie chciał sie położyć a ja byłam zbyt padnięta by z nim walczyć. Dzisiaj na razie spi u nas. Spróbuje go zaraz przenieść i zobaczymy co będzie.
Poza tym mam problem z oczkiem małego a dokładnie powieka górną i dolna. Ponad tydzień temu najpierw zrobiła mu sie czerwona górna powieka. Potem mial lekko czerwona dolna. Myślałam, że sobie podbił oko ale to mu sie jeszcze bardziej rozlało w dół, w ogóle nie zsiniało tylko cały czas jest czerwone i na dole takie szorstkie. Mały dośc często to trze, wiec chyba go swędzi ale z drugiej strony nie da mi tego dotknąć jakby go bolało. Nie wiem od czego to może być, zwłaszcza że w ogóle nie maleje. Chyba sie przejdę z tym w końcu do lekarza.
 
Kasiad dobry pomysł......mogłabym i tu fotki zmieszczać od czasu do czasu :cool2:.


100 lat dla Małego Jubilata !!!!

Madziara w pierwszej chwili jak czytałam o oczku to myślę : zapalenie spojówek.....Fran tej zimy przez ten ciągły katar miał je parę razy i też się zaczynały zaczerwienieniem najpierw powiek......ale jak nie ma objawów wysięku z oczka i jest szorstkie to chyba coś innego. Najlepiej zrobisz jak się skonsultujesz z pediatrą - może trzeba to czymś smarować.....:confused:

Franio ma dziś po południu zabieg odklejenia napletka w znieczuleniu miejscowym. Chyba mi serce pęknie jak bedzie go to jednak bolało a ja bede na to patrzeć..........:no::no::no: Niby tylko jakieś podważenie napletka ale ja i tak cała drżę.

Uciekam popracować.....papa
 
reklama
hey

Agnes!!!
ogromne całuski dla Igora!!! kurcze blade, kiedy to zleciało???

wiecie co przeraza mnie ten upływ czasu... mój młody niedługo 9,5 miesiąca a jeszcze wczoraj był taką kluseczką malutką... :sorry2: teraz szaleje nei z tej ziemii...

jestem ZA jeśli chodzi o wątek zamknięty! ja co prawda umieszczam teraz mało zdjęc, bo aparat zostawiłam 2 tyg temu u rodziców i dopiero w sobote go odbieram, ale bardzo chetnie bede wstawiac i oglądac!

kobitki kochane wróciłam do pracy.. nie mogłam juz w domu byc... strasznie mnie wszystko przytłaczało, no i zaczełam byc be-be dla młodego...
dogadałam sie z szefem i narazie jeżdze na 3 h... znalazłam fajną opiekunke 6 zł/h; mały szeleje z jej synami i generalnie to za mamą jakoś szczególnie nie tęskni ;)) :happy2::happy2: a ja wróciłam do ludzi, dzieki czemu jestem bardzo szczesliwa...
od 1 sierpnia pracuję juz po 4 h, a od połowy sierpnia po 5 h... co dwa tyg zwiększac bede wymiar godzin sobie, by mały poznał jeszcze bardziej swoją nianie i by wszystko nie przebiegało zbyt nagle...

madziara
idź z tym do lekarza, nie mam pojęcia co to może być...

jj
trzymam kciuki za młodego... u nas ciągle stulejka, ale jeszcze nic nie robimy...
 
Do góry