reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

JJ, u nas tez w weekendy nigdy nie ma, bo jestesmy na wsi:tak:, a na przyszły tydzień umówimy sie tak z dnia na dzień, jak bedziesz wiedziała, jak długo w pracy będziesz;-)
 
reklama
Witam Bydgoszczanki,
przepraszam, ze sie tak malo udzielam ale mu ciagle w rozjazdach jestesmy. Aktualnie w Olsztynie siedzimy:-) Kurde co do spotkania to ciezko bo nas ciagle nie ma. Fajnie, ze Kasied poznalam.
Kurde tak piszecie o tym raczkowaniu, ze ja juz nie chce aby Bruno raczkowal. Teraz siedzi na tylku i czasami ciezko mi z nim a co dopiero jak bedzie sie przemieszczal:no:
buziaki dla was
 
hej kobitki

nie było mnie troche, bo przez cały tydzień była u mnie mama i miałam możliwosc poszperania w szafach i powywalania rzeczy sprzed tysiąca lat... w końcu zaczełam sie z wszystkim miescic i poznajdowałam nie wiadomo czemu poukrywane skarby...
no i odpoczełam od małego, dzieki czemu wydaje mi sie dzis cudownym synkiem...
podładowałam akumulatorki i jestem bardzo szczesliwa...

a co u Was? cisza jakas znów na forum:cool:
 
Cześć dziewczynki mnie też ostatnio nie ma na BB
Z racji takiej ze pracowałam cały poprzedni tydzień na popołudniu a rano musiałam ogarnąć mieszkanko i zrobić jakiś obiadek.
Chciałam wam też napisać że 28 sierpnia lecę z Dominiką do Szkocji.Do mojej siostry
Nie wiem jeszcze na jaki czas ale na pewno na dłużej.
 
dzień doberek
W końcu mam chwilę żeby usiąść przed kompem, bo tak to albo praca, żłobek albo roboty domowe;-)zaraz zmykam robić ogórki i wiśnie a potem po Igasia do żłobka
Ignaś to teraz taka mała torpeda, wszędzie go pełno, a to grzebie w szafkach w kuchni, to leci do łazienki i jak widzi jakąś wode to się chlapie, i wszystko chce "siam":-)
"siam am" to sie nauczył w żłobku:-D stawiam mu taboret na kafelkach, pielucha pod szyję i wcina:happy2:
Rybcia mam nadzieję że z tej Szkocji to też będziesz czasem coś pisać :tak:
 
Mnie dzisiaj o 4 rano dopadła migrena - i to od razu taka, że miałam dość. Jak się mały rano obudził to nie byłam w stanie go ubrać. Myślałam, że będę ryczeć z bezsilności ale na szczęście wpadłam na pomysł i zadzwoniłam do mojej mamy a ona juz po moim głosie wiedziała co jest grane. Po pół godzinie przyszła i zabrała na cały dzień do siebie. Bałam się jak Niki to zniesie bo on zawsze jest tylko ze mna ale z drugiej strony tak mnie bolało, że marzyłam tylko o ciszy i spokoju. Udało mi sie wyciszyć i przespać i o 15-tej mogłam już funkcjonować. A mój synuś po małym wyciu szybko się uspokoił i potem był podobno bardzo grzeczny. jak mnie znowu zobaczył to nawet się nawet na mnie nie rzucił tylko tak dziwnie patrzył jakby chciał powiedzieć "no przyszłaś w końcu :/" W sumie ciesze się, że tak dobrze wypadło to jego wyjście z domu beze mnie i chyba zacznę go częściej podrzucać babciom, żeby się trochę przyzwyczaił do innych ludzi bo on jest ode mnie uzależniony.
A poza tym to przy wszystkim wstaje i ma pełno zadrapań, obtarć a nawet podbite oko - i nikt nie wie kiedy i jak to się stało. No ale tak to jest w tym wieku :)
 
reklama
Hej dziewczynki :happy2:
Ja jutro jadę do Poznania na spotkanie Lutówek 2007 :-) Dużo nas nie będzie, bo 5 dziewczyn potwierdziło, że przyjedzie, ale bardzo się cieszę, że się wreszcie spotkamy. Spotykamy się w nowym ZOO.

A u nas ostatnio sporo się dzieje, kursujemy to działka, to jakieś wycieczki. Oliwka ostatnio jest bardziej ekspresyjna, zaczyna się chyba "bunt dwulatka" :ninja2: No i rozgadała się ładnie, mówi już coraz więcej wyrazów.
No, lecę się pakować :-)
 
Do góry