reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

djanya i jak tam film podobał Ci się.
Czytałam recenzję filmu to taki całkiem fajny się wydawał.
Zazdroszczę wam tych Włoch.
Może nam wyślesz trochę słoneczka z ciepłych Włoch i u nas się pogoda poprawi.
 
reklama
djanya i jak tam film podobał Ci się.
Czytałam recenzję filmu to taki całkiem fajny się wydawał.
Zazdroszczę wam tych Włoch.
Może nam wyślesz trochę słoneczka z ciepłych Włoch i u nas się pogoda poprawi.
Film mi sie podobał- taki babski, bo faceci o ciazy to raczej filmow nie ogladaja. Glowna postac- 16letnia dziewczyna- kto jej ta role napisal- a jak super grala!
Sloneczko do Was podesle jak tylko w Bolonii wyladuje:-)
Na spacer wyszlismy mimo deszczu- troszke sie dotlenic- bylo ok, a labedzie jakie glodne byly:szok: az sie balam
Dzis byla premiera nowego deseru- banany- zobaczymy czy jakis kropek po nim nie bedzie.
 
hey

nie pisałam wczoraj po lekarzu, bo do końca nie mogłam ochłonąć....
karmię dalej ...
lekarz jest b ambitny, bo jeszcze nie miał klienta u którego by nie znalazł alergenu.... powiedział ze moze mi dac cos po czym skóra bedzie pięknie wyglądac ale alergia zostanie, ale nie o to nam chodzi...
spisał mi na kartce co mam robic:
- karmic piersią przez ostatni miesiac - conajmniej
- jesc wszystko oprócz: nabiału,orzechów, cytrusów, czekolady i kakao,selera, białka jajka,niektórych ryb, skórki od pomidorów i oprócz nowalijek /wskazane mrozonki/
- przez najblizszy tedzien nie kapie małego w naszej wodzie, tylko w zelu bez zmywania physiogelu - do tej pory myłam nim buźke i mały nie ma i nie mial wysypanej jej ani troche....
- mały spi w samych bodach, rezygnujemy ze śpiochow i jak najdalej w łóżku ode mnie, bym go nie grzała - bo ma sporo potówek

morał z tego jest taki ze wczoraj po kąpieli bez wody/tylko w tym żelu/ miki jest prawie czysty jak łza... ja nie ciesze sie jeszcze bo pewnie za wczesnie, ale mam ogromną nadzieje ze to sie w końcu pozytywnie skończy...i nie moge sobie wybaczyc ze wczesniej nie skojarzyłam faktu ze buzia jest czysta bo niejest myta nasza wodą, dopiero podczas rozmowy z lekarzem cos takieo wyszlo...
ponadto gdyby krosty nie zeszły to mam spróbowac z białymi ubrankami /barwniki/ i z lnianymi /rzadkie uczulenie na bawełne/

ogólnie, kamien z serca... mały osłuchowo na plecach i oskrzelach jest czysty,... jego oddech i kaszel świszczący raczej powstaje z niewydolnosci krtani, nie ma jej jeszcze wykształconej prawidłowo...jak krost nie bedzie przez pare dni to moge popróbowac jesc jogurty, najpierw stopniwo potem do dwóch dziennie... mleka raczej unikac do roku...


dziekujemy za gratki apropo zabka... drugie dziąsełko na maxa rozpulchnione i białe prześwituje, tzn bedą mnie czekały chyba znów czaderskie dni z mikołajem w roli głównej na rękach...

DjANYA super ze podobał Ci sie film... moja sąsiadka z córa na nim była, chciała mnie wyciągnąć ale sie podle czułam tego dnia...

miłego dnia kochane!
 
RENIFER 24 mam nadzieje, ze to tylko ta wasza woda i ze teraz juz bedzie ok. Ale dzielna z ciebie kobitka. Widze, ze u was sezon zabkowy ruszyl pelna para! To tylko nasz Bruno jeszcze szczerbaty;) Milego dnia!
 
Kochane pogoda się poprawiła to można siedzieć z dziećmi na świerzym powietrzu,
Ja dziś przeciągnęłam dziewczyny mojej siostry i Dominike po górkach w fordonie.
Oj szło się super że aż 2h nas nie było a później jescze dzikie szaleństwa na placu zabaw.
 
No tak pogoda się poprawiła, ale u nas niestety jeszcze w domu choroba i dopiero wczoraj wyszliśmy na pół godzinki. Dzisiaj Monika poszła po dwóch tygodniach do Pałacu a za to Agatka na nowo się rozłożyła. Mały tez ciągle kaszle i Ewka tez jeszcze siedzi w domu. Jutro idę z nimi do lekarza i zobaczymy co powie.
 
reklama
Hej dziewczyny, nie mam coś ostatnio za dużo czasu na BB.

Mikusiowi gratulujemy ząbka :tak:
A co alergii, to super, że to taki konkretny lekarz. Po wskazówkach odrazu widać, że fachowy, bo ten, co Ci kazał jeść sam ryż Reniferku, to niezbyt mmi się podobał :no:

Madziara, zdrówka dla Waszej rodziny :tak:

Oli narazie zdrowa (odpukać!!!) ale ja się męczę z katarem. W ten weekend byliśmy w Suchaczu (nad Zalewem Wiślanym) u babci mojego męża. Było bardzo sympatycznie. Ale oboje z Tomkiem wróciliśmy z katarem, choć prawdę powiedziawszy to już mnie trochę kręciło w nosie przed wyjazdem.

A i muszę się pochwalić, że Oli zaczęła wreszcie mówić mama bo wcześniej to tylko tata i tata :-)
 
Do góry