reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ewelina jeszcze do 23 kwietnia będe :tak: ale nie pamiętam kiedy, w środę jestem w auchan;-)

Kasiad dziś sprawdziłam są buciki zetpolu na gdańskiej i to dość duży wybór w cenie 14-18 zł:-) a Ignaś też woli mówić "tata" albo "gdzie" i ostatnio jak widzi że my jemy to mówi "aaam":-)
W żłobku był tylko 2 godzinki, bo rano bylismy jeszcze u lekarza po zaświadczenie, ale bawał się ładnie i nawet zjadł prawie cały obiad, bał się tylko płaczu dzieci, ale mam nadzieję że się przyzwyczai:tak:
 
reklama
Madziara zyczymy Wam duuuuuuuuuużo zdrówka:tak::tak::tak:,

Piotrus na szczęście juz zdrowy, dzisiaj jeszcze raz pan doktor go osłuchał i nawet mały nie płakał;-), dzielny chłopak :laugh2:,

Soppana a do 23 kw może zajrzymy do Ciebie na sekundkę:tak: i fajnie ze w żłobku jest fajnie:-D:-D:-D
 
Ewelina, spóźnione ale szczere życzenia dla synka :sorry2:
Dzięki dziewczyny za informacje odnośnie bucików Zetpola :tak: Narazie mam problem z głowy, bo dostałam paputki od JJ :-)

Madziara, zdrówka dla Waszej rodzinki :tak:

U nas na szczęście zdrowo, oby tak dalej.
 
Ewelina my równiez przyłaczamy sie do życzeń dla Piotrusia!!!!!

u nas ok...
wylazł nam pierwszy ząb... jeszcze tydzien temu nic nie było, az nagle 4 dni temu miki zaczął wariowac i mnie terroryzowac... cały czas ręce i noszenie... myslałam ze oszaleje ale nie podejrzewałam o co chodzi bo przeciez na ząbki czas jeszcze mamy... ja patrze w buźke a tam dziąsełko przerżniete, popukałam łyzeczką i usłyszałam ząbka... teraz już go ładnie widac,ale pewnie troche jeszcze czasu upłynie zanim cały wyjdzie...
powiem Wam ze myslałam ze ząbkowanie przebiega mniej gwałtownie... dzis miki sie uspokoił i zachowywał juz normalnie ale do rączek sie juz zdążył przyzwyczaic...

duga rzecz... jutro jedziemy po recepte na modyfikowane... chyba wpadłam w jakąs anemie... ostatnie 1,5 tyg znów był ryz z marchewką i choc prawie mdlałam po tym i dzis rano miałam ciśnienie 100/50 a puls 125, to i tak sie opłaciło - bo wyszło ze miki raczej nie jest na marchewke uczulony.... duzo nam to daje bo wiekszosc słoiczków ma marchewke...
a ja musze sie za siebie wziąść... ciezko bedzie mi małego od piersi odstawic, ale jesli nie jestem na ścisłej diecie tzn na ryzu to go zazwyczaj wywala po wszystkim... moze chodzi o jakis pierdół, ale ja nie mam za bardzo z czego juz chudnąć...

eh, ale sie napisałam... spadam do wanny

buziaczki!
 
reklama
Miki gratulujemy pierwszego zeba:-)No własnie co z pogoda?? Az sie wyjsc z domu nie chce. Ale juz za 1,5 tyg bedziemy we Wloszech a tam juz jest cieplutko:-)
Bylismy w kinie w srode- pierwszy raz! Fajnie bylo. Jak Bruno bedzie sie budzil nadal o 10.30 to i za tydz tez sie wybierzemy.
Milego dnia:-)
 
Do góry