reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hejka.

O Arabella! To już poprzypisywali dzieci do klas jednak?! 1c super! Moja ulubiona literka klasowa he he ze wspomnieniem:-p:-D:tak:

Olka dobrze, że nic Wam się nie stało. Autka pewnie szkoda:-(

My udoopieni- ciąg dalszy:baffled:. Daniel dostał wysypki w buzi. Ma wirusa bostońskiego. Ech. Przedszkole się zaczęło i choróbska się zaczęły:dry:. Dobrze choć, że lekko to znosi, bo bez gorączki, nic go nie boli, ma apetyt. No ale od przedszkola powinien sobie wolne zrobić, żeby nie zarażać.
 
reklama
O matko czego te dzieci nam z przedszkola nie przywleką:szok::szok::szok: Czy dobrze rozumiem że będziecie "razem w klasie"??
Dzisiaj czytałam w gazecie że na każdego pierwszaka przypada 50 złotych na książkę do języka obcego i 75 na ćwiczenia i pomoce. Z tego wynika że żadnych ćwiczeń też nie mamy kupować? Ja widziałam takie zeszyty ćwiczeń ale nie wiem czy to nie była jakaś ściema, bo widziałam je w gazetach w spożywczaku po 7,99. Cztery zeszyty do czterech części elementarza.
Ja jestem ciekawa w sumie jak to będzie i co nam powiedzą 1 września,

Olka wypadek to nigdy nie jest miła rzecz, ale najważniejsze że wam nic sie nie stało.
Pozdrawiam Wszystkie


P.s Krolcia baba wyszła jak ta lala i była pyszna
 
agulqa - Witaj :)

ja chce przepis na babe !!!!

od 2 dni siedze w kuchni i zaprawiam dalej ... ale juz mi sloiki bokiem wychodza:p
w dodatu 2 dni lekarzy i tez mam dosc... Adam zlapal infekcje temp po 40 stopni, gardlo czerwone, do tego ma bole wzrostowe i nocami ryczy ... to jeszcze mlodszego wczoraj meszka udziabala pod okiem, spuchl ze oka nie mógł otworzyć :/

krolcia - Adam mial bostonke rok temu latem, u nas na szczescie w buzi bylo czysto , ale rece i nogi byly straszne... jesli poza buzia mu wyjdzie smaruj gencjana i podawaj calcium... niestety to pasudny wirus i dlugo siedzi w organiźmie ... po 3 miesiacach od wysypki zlazly mu wszystkie paznocie u nog i rak... efekt bostonki. nie bolalo go ale pisze żebyś sie za jakiś czas nie zdziwiła jesli by u Was tez tak było ...

ja jeszcze do szkoly sie nie szykuje :) ale już pomału myślę gdzie dać młodego :/
 
Matko jedyna Aga co Ty piszesz:szok::szok::szok:???!!! Paznokcie mu zeszły:szok::szok::szok::szok:?????????????????? Jak to!? Brrrrrrrrr Oby nas to ominęło. Daniel oprócz buzi ma 3 kropki na lewej stopie i nic więcej już a krostki w buzi pojawiły się 3 dni temu. Mam więc nadzieję, że nic nowego się nie dosypie. W kwestii pichcenia zapraszam na bloga:tak: BaBy w kuchni

Zdrówka dla Adasia.

Tak Mucha jest duuuże prawdopodobieństwo, że będziemy razem w klasie:-p
 
Hejka

Mati w przedszkolu Daniel ze mną. Praca z małym przy tyłku to nie robota :crazy:.

Dzwoniłam do szkoły. Mati będzie w 1d. Więc nie będą nasze dzieciaczki w klasie Arabello. Może tak dużo ich tu jest, że powstały dwie klasy...
 
Olka! Ile Twoja mala ma? Ja tez bede gedzies rok po porodzie wracac do pracy i dzidzia do zlobka pojdzie :-( niestetu innej opcji nie mam :-(

Widze ze Wy prawdziwe panie domu, pieczecie, zaprawy itp. Mnie to zupelnie nie kreci ;-) moze jak bede na swoim cos sie zmieni :p
 
Czesc dziewczyny. Nie udzielalam sie wczesniej ale tez jestem bydgoska mama. Jaca bedzie mial 3 lata w listopadzie:)

Przeszlismy bostonski wirus miesiac temu. Mlody mial goraczke prawie 39 stopni...myslelismy ze sie przegrzal ale potem moj kolega powiedzial mi ze jego syn, chodzacy do tego samego przedszkola co Jacek, wlasnie mial bostonke i przedszkole w pogromie. Oczywiscie mile panie z przedszkola nawet nie wspomnialy na co mamy sie przygotowac...wiec bylismy z Jackiem u 3 lekarzy az w koncu wyszly mu syfy na nogach rekach i jezyku...cale szczescie trwalo to mnije niz tydzien ale strach byl. No i przeszedl w miare lekko bo krosty byly na tylku w wiekszosci i obylo sie bez schodzenia skory i paznokci.

Natomiast znow ma jakiegos wirusa. Wysypalo go na brzuchu i plecach ma 37.5 i jest nieswoj. Jak nie urok to sraczka;)
 
reklama
u nas paznokcie złaziły październik/listopad a bostonke mial w sierpniu ... długo sie doszukiwali przyczyny ale padl ze to efekt po bostonce. Oczywiście to nie jest reguła ale możliwy skutek wiec pisze byscie w razie co sie nie przeraziły :) Adam mial mocno wysypane stopy i dłonie , duzo pęcherzy popekalo ...

agulqa - ja zaczełam zaprawiać i ta pichcić jak Adas mial kilka miesiecy :) wcześniej w kuchni mnie nie widzieli ;P chyba ze pod przymusem hehe
 
Do góry