reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

My po wizycie u lekarza Wiki ma zapalenie migdalkow i gardla ale narazie bez nalotu,mam sie wstrzymac do poniedzialku z anty,jka nie przejdzie to podejsc raz jeszcze echhh....mi krew pobierala nowa jakas baba,nie umiejaca :no: a ze ja zyl nie mam wiec najpierw pompowalam reka przez 5 min a potem wziela taka loche i mi wbila :szok: ałłłłłłłłłaaaaaaaaa a bulwa mi sie zrobila i dziwnie piecze :no: nie wspomne o bolu reki :wściekła/y:

Karola zawalu dostalam po przeczytalam ze zapalcilas 1300 :-p:szok: ...dalej do roboty dwie corki i bedzie rowno :-D:tak::-p a niee pies suka niee??? to jedna starczy :-p

Doba u Agi 30h to za malo sie wydaje :-D a fotki super!!!


Nie moge dziekowac za posty :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Kasia dziękować można zobacz po lewej stronie pod ramką z odpowiedzią masz nowe "Dziękuję" i "lubię to":tak:
Oby młoda Ci zdrowiała

U nas Daniel pokasłuje i teraz nie wiem, czy to efekt uboczny tego sterydu(czytałam opinie i takie rzeczy się zdarzały ludziom) czy może coś go bierze... Obserwuję. Zobaczymy czy to się jakoś ruszy w tą czy w tamtą
 
O dziewczyny uważajcie na dzieciaki bo u nas szpital na kółkach, Jakiś podstępny wirus gorączka dwa dni potem kaszel i ból gardła taki że szok. Najpierw F złapał a potem mnie zaraził, na dodatek w przedszkolu istna epidemia. Zdrówka
 
czasami mam wrazenie ze doba za krotka:p hehe

tez szukalam tej opcji Dziekuje:D

ciagle cos zmieniaja hihihi

u nas odpukać zdrowie dopisuje. ja snieta chodze ostatnio ale t przez zarwane nocki :/ jutr mam pierwszy d dawna wolny dzien gdzie nigdzie nie musze leciec:p hehe
 
Heloo!

Karola znalazlam,dziekuje :-p

Mucha u nas to samo,goraczka nie wiadomo z kad :-( i mega bol gardla :no:...ale jutro nie ide po anty,chyba ze cos sie zmieni tfu tfu tfu...a mnie zaczyna drapac,cos czuje :/

Zdrowka dla Was!!!

A ja jutro z rana do skarbowki a potem na 10 do UP bo mam spotkanie z doradzca zawodowym....ciekawe co pan bedzie mi mowil ciekawego :no:
 
Hej!

Nie dojechalam do UP,siedzialam rano u lekarza,mam anty na tydzien niby tylko gardlo ale powalilo mnie totoalnie...wczoraj mnie wzielo po 15stej potem wieczor i noc maskara...goraczka dalej trzyma i ogolnie czuje sie do doooopy,oby szybko przeszlo
 
reklama
Do góry