reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kasiula, jest ok choć najbardziej brakuje mi moich sąsiadów bo w Bydg miałam naprawdę świetnych :-) No chociaż może się okazać, że tych tutaj mam równie fajnych :-) Dziś z rana na tarasie odwiedził na piękny rudy kotek i bażant hahah:-) Mój mąż mówi, że ten kotek się tu już długo błąka ale mi nie wyglądał na takiego błąkającego się :-)Może komuś ucieka nie wiem. Ja tak średnio lubię kotki ale ten był pięknyyy i takie miał ładne spojrzenie haha.
 
reklama
Hejka

Uch! Wizyta odfajkowana. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać, to bym sobie dała spokój. I jeszcze te podchody którędy wejście! Bo przecież wszystko sie rozbudowuje i niemal każda brama zastawiona przez robotników. Jedno wejście do schodów inne do rejestracji. Poplątanie z pogmatwaniem, ale ogólnie szpital normalnie funkcjonuje i poradnie też, co nie umniejsza temu, że w tej chwili jest tam BUUUURDEL na kółkach!

Dostał Daniel sterydy, po jaką cholerę nie wiem i skierowanie, żebyśmy sobie mogli sprawdzić słuch. Już jestem chora na samą myśl, ze będzie tam trzeba jechać jeszcze raz. Oczywiście do pracowni, żeby się zarejestrować na to badanie słuchu dodzwonić się graniczy z cudem!:angry:

Kasia no to przebojowa noc Ci się trafiła!

Olka zazdroszczę też domku, tej przestrzeni swojej, podwórka...
 
Buuuurdel to tam jest juz od wakacji i chyba sie szybko nie skonczy :no: masakra!!!
Jak najdalej od tego miejsca..,

Taaa Karola na badaniu sluchu tez tam bylismy pierwszy i ostatni raz :-p teraz chodze do nas do przychodni...na co te sterydy...przepraszam ze pytam :-p???
 
Dostaliśmy jak to lekarka stwierdziła: skoro juz tu jesteście...:dry: Dopytałam pediatry skąd taka decyzja. Steryd dla zdrowego dziecka. Też się zdziwiła babeczka, że tak konkretnie z grubej rury ale generalnie steryd ma zabezpieczyć Daniela przez ten miesiąc, żeby na 100% nie zachorował, żeby można było to badanie słuchu zrobić.

Bzdura jak na mój gust, to tak jakby podawać dziecku antybiotyk przez miesiąc ot po to np, żeby prześwietlenie dobrze wyszło:dry:. Zachoruje to trudno! To się przełoży badanie! Przecież nie jest aż tak chorowity, żeby była taka potrzeba szybkiej konsultacji.

Nigdy więcej mam nadzieję.:crazy:
Daniel zawsze łapał ucho od kataru, bo jeszcze nie umie tak dobrze wydmuchać, więc uzbroiłam się na starość we fridę i mam nadzieję, że dzięki temu w razie kataru zabezpieczymy ucho.
 
Wiem cos o tym :no:...a co za przeswietlenie bo sie zgubilam :-p to nie zywkle badanie sluchu??? A pediatra w koncu coo?? kazal dawac?? Masakra!!! Bym nie dawala...
 
Ha ha Kasia ja podałam przykład:-D, że podawanie sterydu przed badaniem, to jak bym miała antyba przez miesiąc stosować:-D he he durnota.

No mam podawać i tyle. Trudno, jakoś przepękamy. Mam nadzieję, że żadnych efektów ubocznych nie będziemy mieli.
 
Się witam z kawą.

Nie wyspana. Ruszyć mi się z wyra dzisiaj nie chciało.:no:
Od jakiegoś czasu mam problem, żeby wieczorem zasnąć a potem ruszyć tyłka z rana nie może. Starzeję się czy jak?:eek:
 
Hej i ja sie witam z herbatka ;-)!

My znowu z przebojami.Mati wymiotowal dwa razy ale porzadnie :no: wiec siedzialam i czuwalam nad nim do 4 rana a dzisiaj dalej rozwolnienie echh...ale wiecie cooo...fajne filmy w nocy leca :-p...plany musze pozmieniac bo mialam miec malego kuzynki i dzien jakos zaplanowany byl no ale z wiadomych przyczyn musialam go odwolac...ide na drzemke ;-)
 
reklama
bobomama24 ja rodziłam w szpitalu miejskim i tak moim zdaniem szpital jest ok ale i tak najważniejsze jest na jaką położą trafisz. Choć ostatnio słyszę dużo dobrego o szpitalu mswia wszystkie moje koleżanki tam teraz rodzą i żadna nie powiedziała złego słowa. ha ha ale Ci pomogłam co :-) A chodzisz do jakiego lekarza ?
 
Do góry