reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam :)

Krolcia dla mnie dziewczynki "obsługa" łatwiejsza bo pierwsze przewijanie chłopca było niewypałem, jak można tak ten "sprzęt" wywijać :p i po mym wyczynie chłopiec miął cały brzuch mokry a pieluchę suchą :tak:

Pogrzeb mielismy w zeszłym tygodniu i jeszcze myśle :-(

Spotkaniu mówię TAK, ostatnie było aż tak dawno temu :szok:
 
Wronka my tez nie potrzebowalismy...kuzynka chodzi ale to wlasnie do Alegro_vity ale to jest od Karłowicza...

Olka ze Osielsko to ja wiem...znam jak wlasna kieszen :-p dlatego pytala dokladniej gdzie ;-)...

Nooo mnie dobil tez pogrzeb dzisiaj :-:)-(..echhh...wrocily wspomnienia :-:)-(
 
Witam i ja. Zbolałym zdrowia, smutnym radości a wszystkim dobrego życzę,
Ja mam dziś zalatany dzień, praca fryzjer potem musiałam jechać po nowego pilota do garażu i dopiero usiadłam. Co do spotkania jestem za pizza to była tak dawno że chyba moje dziecko młodsze było w chuście:-) .
Wronka ja polecam dr Doroszewskiego. Bardzo kompetentny facet. Pozdrawiam
 
pizza była z dziećmi spotkałyśmy się wtedy w Fordonie :)
wlasnie zdjęcia ze spotkania oglądałam :p

Jest jeszcze ta pizzeria z tym kącikiem dla dzieci ?

Olka - zazdraszczam przeprowadzki do domu :)
ja 20 lat mieszkałam obok starego cmentarza w dodatku ulica nazywała się cmentarna:D hehehhee

Krolcia - ja od końca listopada chodze z Adamem co tydzien max co dwa:D początki były straszne mało sraczki z nerwów nie dostalam ale na szczęście Adas współpracuje :p jutro mamy ostatnią wizytę:D:D potem kontrole będą TYLKO:)
 
AA dziękuję u mnie dobrze. Mieszkam na bloniu. Już po ślubie. Załatwiłam remont tu placu zabaw wkobcu. Jas do żłobka zaczął chodzić a ja pracować. Zdrowie trochę krucho było ale już ok.
 
Witam wieczornie.
Już sami znowu na 5 dni.:-(

Jutro od rana bieganina. Dotrwaliśmy do terminu u laryngologa, który to zaklepaliśmy sobie w listopadzie:dry: . Od 8 przyjmują. Nie mamy numerków czy coś, więc już się boje, że będziemy zalegać w poczekalni kilka godzin:crazy: . Rano zawieziemy Matiego do przedszkola i kierunek szpital dziecięcy.

Na środę jeszcze zapisałam Mateusza na lakowanie zębów, więc też wyprawa. Oby później już nie trzeba było nigdzie jeździć.
 
Karola daj znać jak po wizycie ?

My rozpakowywania ciąg dalszy, Karola daleko do nas nie masz może nas kiedyś nawiedzisz?
 
reklama
Hej!

Karola a myslalam ze juz tam nikt nie przyjmuje..u kogo bylas?? Jak po wizycie,daj znac...

Malenstwo to super...wszystko sie ladnie uklada...zdrowka zycze!

Olka jak tam w ogole sie mieszka?? Jak ja Ci zazdroszcze :-p


A u nas kolejny weekend do gory nogami...najpierw kino w sobote,najedli sie popcornu i opili pepsi i o to mialam noc wrazen :no: Mat wymiotowal a wczoraj caly dzien rozwolnienie...dzisiaj troche odespalismy,jest dobrze tylko litosci niech ktos zmniejszy barometr bo mi glowa peknie :no: od trzech dni normalnie horrorrrrr :-( i nogi z betonu echhh
 
Do góry