reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Ola dawaj synowa do mnie:p

rejestracja przez net dobrze wiedziec na przyszlosc:)

czyli ja 6 lata poszla do 1 klasy w 2013 r to komunie bedzie miala w 2016 ??
 
Tak Aga zgadza sie :tak:

Mat wczoraj w poludnie dostal goraczki i tak cala noc i dzisiaj ale spada,wytrzymuje po 8h takze mam nadzieje ze bedzie juz dobrze...

Ja sie zarejestrowalam to M dostal umowe hehe ale nic,nie wiadomo na jak dlugo tyle ze trzeba tam jezdzic ale teraz mam juz na 26 lutego a potem raz na 3 miechy...
 
Ostatnia edycja:
Halooo!!!

Sama ze soba mam pisac :-(...u nas wczoraj Wi wymioty i do wieczora goraczka,noc w miare a dzien ok,Mat juz tez dobrze takze mam mam nadzieje ze jest sie ku lepszemu...smuce od rana bo kuzynki tata zmarl,zona kuzyna,zjadl go skuryczbyk w dwa miesiace...placz wielki co ojciec to byl ojciec jakich malo bywa :-( a ona rodzi za 6tyg i sie nie doczekal wnuka :-( i w ogole wszytsko do dooopy...

....se popisalam troche a co tam...
 
Eloł.

Ja dzisiaj cały dzień u maluśkiej bratanicy byłam. Młodzi poszli pozałatwiać wszystkie formalności. Jeeeejciu! Jak fajnie taka mała kruszyną sie zająć! Jak to fajnie patrzy i skupia się na twarzy człowieka he he, uśmiechy strzela! Słodziuchno!

No i mam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie :-D:-D:-Dhe he he Czy łatwiej obsłużyć chłopca czy dziewczynkę? Oczywiście, ze chłopca:tak::-D! Bierzesz, podnosisz sprzęt, wycierasz, spuszczasz sprzęt:-D! A dziewczynka?! Rany jak się stresowałam czy aby na pewno w środeczku dobrze wytarłam, czy może za mocno albo za słabo. Masakra he he he. Zapewne to kwestia wprawy, ale jak na początki to jednak chłopca łatwiej obrobić.

Kasia współczuję dziewczynie....Szwagierka miała teraz podobną sytuację i denerwowała się co robić. W sobotę zmarł jej tata:-(, zdążyła załatwić formalności pogrzebowe na wtorek a dostała na wtorek skierowanie, że ma być w szpitalu na cc. I nie była na pogrzebie taty koniec końców....
 
Heloł się;-)

Ładny dzień się zapowiada.
Zaraz kawkę sobie strzelę i wracam do drutów, bo mi wpadło zamówienie. Ech dzieciaki jednak mają szał na te angry berdsy:-p:-D
 
współczuje dziewczyny.


no pogoda śliczna się zapowiada.

mam do Was pytanie szukam czegoś co mogę robić w domu i zarobić albo praca po godz 19 i weekendy. słyszałyście o czymś? macie może pomysły?
ratujcie?
 
reklama
Malenstwo dluuuugo Cie nie bylo?? Co tam u Was??? Opowiadaj...!!!

Wi do szkoly poszla a my ponad 2h spacerowalismy :-) jak pomysle ze maja byc jeszcze sniegi :szok:

ciezko coz znalezc,tez szukam i szukam i szukam.....i nic :no:
 
Do góry