reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hejka

Aga to nie fajnie kurcze z zębami młodego. Dobrze, ze trafiliście w końcu na kompetentnego lekarza. Ja tam zaglądałam jak chciałam iść na pierwszy przegląd z chłopakami ale ceny mnie odstraszyły..:baffled:

Jaaaak ja się cieszę z wczorajszego złota dla Polaków! Jak nikomu ten medal Kamilowi się należał. Ślicznie się chłopak cieszył!:tak:
 
reklama
Ratunkuuu utonęłam w kartonach hahah . Jeden mały szkodnik mi troszku przeszkadza:-) Pożyczę na kilka dni, tania w utrzymaniu-mało je,raczej nie ryczy :-)
IMG_2077.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2077.jpg
    IMG_2077.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 18
Olka biorę Młodą w ciemno, tylko nie wiem czy potem będe skłonna oddać:-D
jeszscze raz dzięki za polecenie i odradzenie tych dentystów, zabioę się za to na koniec marca, bo moi chłopcy tylko przegląd, bo ubytków nie widzę. Ale F już ma 4 zęby stałe i zastanawiam się czy teraz to się jakoś lakuje konsewuje czy co?
Kamil Stoch-normalnie łzy w oczach miała. Teraz już włączyłam TV żeby nie przeoczyć rozdania medali:-)
 
Mucha lakuje się tylko te tylne ząbki, czyli jako pierwsze pod zabieg idą stałe szóstki. My właśnie mamy już zielone światło na ich lakowanie, bo musi się cała wierzchnia korona dobrze wybić.
 
Ponoć resztę jak się człowiek uprze można ewentualnie lakierować czy jakoś tak. To jest to samo co lakowanie tyle, że zabezpiecza na pewien okres i trzeba powtarzać co ileś czasu. Nie dopytywałam głębiej.

A! No i ponoć na nfz jak masz wtyki to dzieci przed ukończeniem 7 roku życia mają lakowanie za darmo. Próbowałam tu u nas na zadoopiu ale nie ma szans, jakieś limity czy coś. Dałam sobie spokój. Z podatku zalakuję te zęby Mateuszowi. 50zł za jeden ech
 
Ostatnia edycja:
Witam.....
Co za temat zębowy, odpukać Martyna jeszcze u stomatologa nie była tylko do ortodonty chodzimy.

Tez prawie się popłakałam jak oglądałam skoki, wczoraj nie zdążyłam na rozdanie medali ale w necie oglądałam! Uwielbiam Kamila i jego okazywanie radości :tak:

Zgodnie z zarządzeniem Kurii Bydgoskiej nie bedzie I Komunii Świętej w 2014 roku - czyli dzieci, które w roku 2012 rozpoczną naukę w klasie I do Komunii przystąpią w roku 2015.
[h=1][/h]
 
Hej hej...

Ja od rana zabiegana,siadlam i nie wstaje...z sil opadlam :-p...bylam w UP sie zarejestrowac jako bezrobotna,szczescie ze teraz zrobili ze przez net mozna wiec wczoraj siedzialam,wszystko wypisalam a dzisiaj tylko na umowioną godziene,pani wyczytala po nazwisku,podpislalam i doslownie 10min i po sprawie a ludzie stoja w kolejce a nie musze mowic ile metrow ona ma :no: ile to stania :szok:...dluzej stalam w informacji po zaswiadczenie ze mam ubezpieczenie ;-)...a za dwa tyg juz mam sie stawic wrrrr ale jedna sprawa na bok...

Dokladnie Iza my mielismy miec teraz w czerwcu przyjecie ale czekamy jeszcze rok ;-):tak:

Ja tam zebow nie lakuje...nie mam zadnej gwarancji ze to pomoze a kuzynka do dzisiaj walczy bo sie malej czarne zebolki zrobily...
 
reklama
Hejka

Kasia przez neta można:szok:?????????? O!!!!!! A mnie właśnie skutecznie ta kolejka odstraszała:dry:. Może też się tak zapiszę. Ubezpieczenie mam ale tak sobie myślę, ze może jakieś kursy by dali, czy jak...

Zostałam dzisiaj ciocią!!!!!!!! Partnerka brata urodziła dzisiaj pyziatą śliczną dziewczynkę:-D
 
Do góry