reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

witam się majowo:-D:-D:-D


życzenia dla majowych jubilatów i solenizantów;-), wszystkiego NAJ NAJ:-D,


my bylismy troszke na wsi, stąd nasza nieobecność:tak:
Piotrek zrobił swoje pierwsze samodzielne kroczki:szok:


buziaczki dla wszystkich:-)
 
reklama
Witam, ja dziś w pracy do 21:( a Igna w żłobku do 17,jutro też niestety. Ale za to weekend wolny:) miłego dnia życzę wszystkim
 
Najlepsze życzenia dla wszystkich z maja :)
Teraz 2 maja urodził się mój bratanek kochany. Maj jest jednym z najpiękniejszych miesięcy w roku :tak:.
 
Drogie Panie mam pytanie, a raczej prośbę o odniesienie się do problemu szczepień dzieci na rotawisusy i pneumokoki (jeśli dzidzia nie będzie w żłobku).
dzięki
 
Witam wszystkie Mamy !!

Soppana chciałam cię tylko ostrzec.....na górze znaczy w II grupie jest ospa !!!:baffled:

Franek właśnie złapał tego wirusa. Siedzimy w domu, smarujemy kropy i powoli zaczyna się swędzenie :crazy::crazy::crazy:.

Gonia ja generalnie jestem przeciwniczką szczepienia na wszystko. Ale jeśli masz w domu dzieci chocby przedszkolne to na pneumo bym i na rota zaszczepiła, bo ci te starszaki to do domu napewno przyniosą.
 
Ja nie szczepię na nic dodatkowego poza obowiązkowymi.

A jeśli chodzi o ospę to im mniejsze dziecko tym łagodniej przechodzi.

Jutro zaczynam przygotowania do komunii mojej Agatki (to już w najbliższa niedzielę). Dzisiaj byłam u fryzjera i skróciłam włoski, tylko na zrobienie kolorku już mi czasu zabrakło. A od jutra gotowanie i sprzątanie.
 
CZEŚĆ,

a ja zaszczepię na pneumokoki i meningokoki, mimo że Piotrus do żłobka nie pójdzie;-),
żałowałam, że nie zaszczepiłam na rota, bo po tym co tu przeczytałam, tzn jak dziecko przechodzi chorobę, to miałam stracha:tak:

Madziara udanych przycgotowań i ładnej pogody w niedzielę dla Agatki:-D
 
AgnesBest ja na egzamin czekałam 2,5 miesiaca takze podobnie:tak:a 12 maja tez byłam w wordzie bo mialam w tym dniu egzamin niestety oblany pociszeniem jest to ze na poprawke czeka sie juz tylko miesiac ...ponoc pootwierali jakies grupy ...tak czy inaczej powodzenia w sierpniu;-)
 
Madziara,

mam nadzieje, ze przygotowania juz ku koncowi sie zblizaja ")

Natalia,

To bedziemy trzymac kciuki za siebie nawzajem :-) jakoś trzeba zwalczyć stres :nerd:

u nas dzisiaj wylazł 6 ząbek :) czyli status jest taki, ze 3 u góry i 3 na dole ;-):-D

pozdrawiamy
 
reklama
JJ na dole juz dawno wisi kartka o ospie ale ja jestem spokojna bo Ignas juz mial ospe w postaci bodaj kilku kropek jak mial 5 mcy! Ja go zarazilam jak mialam pòlpasca-to dopiero swedzi! Jak na razie to przynosi 'tylko' oskrzelowy kaszel. Na pneumo zaszczepie w sierpniu jak nie bedzie zlobka,bo po szczepionce ponoc dzieci choruja. Ale jak nie chodzi do zloba to bym nie szczepila
 
Do góry