reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

W ramach tego, że mąż dostał niespodziewanie bony w pracy zaszalałam i kupiłam małemu 3 rozpinane body + cieplutkie rajstopki. No i jeszcze wczoraj rozmawiałam ze szwagierką i mam też dostać kilka sztuk od niej. Na jakiś czas znowu starczy :)
 
reklama
Witam musze trochę odpocząć bo się narobiłam właśnie łazienke wupucowałam :tak:pranko rozwieszone więc zajrzałam co u was się dzieje.A tu nudy pewnie jak ja ciężko pracujecie w swoich domkach:-)no to życzę powodzonka i biorę się dalej do roboty pa pa:-D
 
a mnie się nie chce sprzątać :-( z resztą i tak jedziemy na święta "po rodzinie"... może to i lepiej dla takiego lenia, jak ja ;-)
 
Ja ostro biorę się za pranie, muszę mieć ciuszków małego na cały tydzień, bo wyjeżdżamy na święta :-);-):tak::-D

zyczymy miłego dnia:happy2: i nie szlejcie za bardzo z porządkami, po świetach też mozna posprzątać:-p:tak:
 
Ja w ogóle nie szaleje z porządkami. Sprzątam na bieżąco a poza tym w święta nas w większości nie ma, do nas nikt nie przychodzi. No i jeszcze jakieś choróbsko mnie dopadło i jak na razie to nie mam na nic sił.
 
hehe a ja robię porządek w jednym pomieszczenie bałagniąc w poprzednio uprzątnietnym, ale musze odgracić pokój małego, bo już za niecałe 2 tyg tam będzie docelowo sypiał ! a my wreszcie będziemy mieli więcej miejsca w sypialni, bo zniknie łóżeczko ;)

wczoraj byłam na kręglach z pracy i zobaczyłam tyle nowych twarzy, że szok :) trochę się stresuję tym powrotem ... tyle się zmieniło ... ale podobno wyczekują na mnie, bo znowu trzeba ludzi do pracy w bagnie rosyjskim :) co mnie cieszy, bo już niedługo zapomnę jak się gada w tym języku :)

obudziłam się taka leniwa a teraz rozpiera mnie radość hehe i mąż mi przysłał milusi smska :)

Madziara,

prawda, ze taki prezent w postaci bonów to super niespodzianka :) ja jeszcze moich nie wykorzystałam do konca, zostawiłam coś na nowe okulary bo mam do tego znizkę w vision express. chcialabym pojsc w nowych oprawkach do pracy :) tyle, ze zawsze mi ciezko jakies wybrac i musze znalezc sobie kogos jako dobrego doradcę :)

dziewczynki,

sprzatajmy i krzatajmy sie, my tez wyjezdzamy na swieta i nikt do nas nie przyjdzie z wizyta, ale ja wole miec posprzatane i wykorzystuje do tego meża :) a w przyszlosci i synka :) mysle ze warto tak rodzinnie robic przygotowania, zeby potem wspolnie odpoczac w przytulnym domku i pomyslec, ooo z tego klosza od lampy mogę jesc bo zostal umyty na swieta hehehehe

buziaki
 
reklama
Do góry