reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
miki na szczescie przyzwyczaił sie do małej kawki ;) i moge juz sobie pozwolic ;)
my tez sprzątamy;) tzn kiedy mały spi ;) dzis lecimy do przychodni bo pojawił sie kaszel, a ja wole chuchac... tym bardziej ze swieta idą...
miałam dzis leciec do galerii po reszte prezentów ale wole jednak by najpierw małego obejrzał lekarz...

miłego dzionka zyczymy! podglądałam w kalendarzu i juz zaczynamy miec coraz dłuzsze dni.... co prawda dostajemy co jakis czas tylko minute gratis ale i tak napawa mnie to optymizmem!!
 
Tak, to prawda, Oli nosi ciuszki po Dominisi, bardzo się cieszę z tego prezentu od Rybci, bo nie musiałam Oliwce kupować właściwie zbyt wielu rzeczy przez to ostatnio.
Madziara, ja nie mam za wiele rzeczy odłożonych, ale poszukam, może coś znajdę dla chłopca, podaj tylko na jaki rozmiar potrzebujesz.

U nas świąteczna bieganina, więc cierpię na chroniczne zmęczenie, nic dodawać chyba nie muszę :baffled:
Oli coraz lepiej chodzi, wklejam filmik, choć jakość jest nędzna, bo nagrywałam kamerką z komórki:
YouTube - Oli 10 i pół miesiąca - chodzę już coraz lepiej
 
kasiad ślicznie już Oliwka chodzi.
Bardzo ostrożnie ale tak jak przystało na dziewczynkę.
Ja dziś ide na miasto a dokładniej na Stary Rynek pokazać Dominice wielką choinkę i stajenkę.
W niedziele byłam z kuzynem a dziś pójdę z Dominiką.
P.S. kasiad uwielbiałam tą bluzę Princess Dominice zakładać.
 
ja jutro też polecę do pediatry bo kropelki na katar nie pomogły i nadal utrzymuje się to żężenie ( zastanawiam się jak się to pisze hehe ) a minął już ponad tydzień :( z tym że kaszle o wiele rzadziej ... tak jakby nie miał dużo do odkrztuszenia.

dzisiaj wreszcie porządnie zabrałam się za tę kuchnię, bo 3 dni ją sprzątałam - na raty -> to się nazywa lenistwo ;)

życzę upojnych przygotowań świątecznych, jak najmniej chorób dla dzieci i mam :)
 
Oj,chorują maluchy:no:,
zyczymy duzo zdrówka:tak:, niech te nasze pierwsze świeta z maleństwami będą najpiekniejsze:-D:tak:;-):-),

a tak poza tym, to nie zapracujcie się, żebyście mogły cieszyc się świętami :tak::tak::tak:,
a posprzątać mozna i po świętach:-p
 
Byłam z małym na kontroli. Oskrzela czyste więc nadal walczymy kropelkami z zapchanym noskiem.

Kasiad brakuje mi przede wszystkim body na rozmiar 74.
 
Byłam z małym na kontroli. Oskrzela czyste więc nadal walczymy kropelkami z zapchanym noskiem.

Kasiad brakuje mi przede wszystkim body na rozmiar 74.

my pojedziemy do laryngologa jednak bo zbyt dziwny ten 'katar' u nas.

Igi też nosi teraz 74 :) u nas też dużo body sie zużywa, że tak powiem :-) zwłaszcza dzięki fascynacji pluciem ;-) ciągle coś moczy ... ciekawe ile to potrwa :confused: najgorzej jak pluje jedzeniem i ma z tego radochę hehe

i zauważyłam, że zaczął już coraz częściej śmiać się w głos, że łatwiej go rozbawić ... ech... jakie to piękne :-D:happy2:
 
u nas też dużo body sie zużywa, że tak powiem :-) zwłaszcza dzięki fascynacji pluciem ;-) ciągle coś moczy ... ciekawe ile to potrwa :confused:
Oli już właściwie nie brudzi ubrań, często po całym dniu noszenia ma zupełnie czyste bluzki. Więc już niedługo Agnes się doczekasz. Chociaż to też zależy od dziecka. No i Oli jeszcze sama nie je, no chyba, że chrupka. Jak zacznie sama łyżeczką jeść, to znowu wszystkie bluzki będę brudne :-p
 
reklama
Tak tak kasiad bluzki znów staną się brudne.
Moja Domini już pięknie je sama czy to zupka czy ziemniaczki to wcina sama nawet ręką sobie pomaga.I bluzki się nie da uchronić nawet pod śliniakiem.
 
Do góry