reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Bo Teraz Poruszyłam Temat Kiedy Dla Dzidzi Kupować Ubranka, łóżeczko, Fotelik... Masz Już Coś Kupione?
 
Cześć dziewczyny, ja pierwszą dzidzię rodziłam w Dwójce i bardzo miło to wspominam, drugie też mogę tam rodzić ale zmieniłam lekarza (bo moja poprzednia :no::szok::wściekła/y: szkoda gadać) i możliwe że "zabierze" mnie do siebie do Szubina a słyszałam że to jeden z najlepszych w rankingu "Rodzić po ludzku". Przyjdzie czas będzie rada.
 
Hey Ania! żona Mojego Szefa Rodziła W Szubinie, Podobno Rewelka Totalna.. Ja Sie Bardzo Długo Zastanawioałam Nad Szubinem Ale Boje Sie Ze Gdyby Pojawiły Sie Jakies Komplikacje To I Tak By Mnie Wieźli Do Bydzi. Sam Szpitall W Szubinie Pomino Iż Do Najnowszych Nie Nalezy Podobno Wystepuje Tam Swietna Atmosfera, Matka Rodzi Bezstresowo Itp.
 
ania138, RENIFER_24, mieszkam w Kcyni więc do Szubina mam niecałe 15 km, a do Bydgoszczy 45! I jak nie zdążę dojechać do "Dwójki" to pewnie będę rodzić w Szubinie. Ale w "dwójce" mam położną i dlatego wolałabym tam rodzić. Po za tym nie chcę, żeby dziecko miało miejsce urodzenia: Szubin. Głupia jestem, nie?
 
Wiesz Arabella, Jesli Mam Być Szczera To Mi Nie Zależy Gdzie Sie Urodzi Moje Dziecko, Tylko Czy Bedzie Zdrowe, Czy Bedzie Sprzęt W Razie Problemów.. O Szubinie Słyszałam Same Superlatywy I Chciałam Tam Rodzić Ale Mój Lekarz Tak Namawiał Mnie Do Dwóki Ze W Końcu Skapitulowałam...
 
To Ci Powiem Madziara Ze Jesteś Jedyna Osobą, Która Sie O Bizielu Pochlebnie Wyraża... Wszyscy, Których Znam Raczej Uciekają Od Biziela...
 
reklama
A ja znowu nie słyszałam dobrej opini o 2. Mojej znajomej tak pomogli że mała ma wklęśnięte miejsce między oczkami. Znowu moją kuzynkę mieli głęboko gdzieś i jej mała miała jakieś problemy i chyba niedotlenienie. Nie wiem ale nie spotkałam jeszcze w moim gronie osoby z pozytywną opinia o 2.
Zreszta jak mi zastępca ordynatora powiedział że moja ciąża to wg niego 10cm guz przydatków i że jak chce wiedziec czy jestem w ciązy to mam zrobić test ciążowy to sorry ale bałam się co to będzie jak miałabym tam rodzić.
 
Do góry