reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

GeHa Kochana
Dziękuję !


lips.gif

 
reklama
Pati ode mnie czywiscie tez zyczonka!!!!! mam nadzieje ze twoja rodzinka szybko sie powiekszy:)

a my dzisiaj do kina a puzniej na pizze do dolce vita, bardzo nam tam zasmakowalo:) dzisiaj sobie niczego nie zaluje:)
 
natalya pisze:
a my dzisiaj do kina a puzniej na pizze do dolce vita, bardzo nam tam zasmakowalo:) dzisiaj sobie niczego nie zaluje:)

wiesz co...
ja z mezem wczoraj wieczorkiem tez w Dolce Vita bylam ;D
a pozniej w kinie na "Sztuce zrywania" ;D
widac LWice podobne gusta mają ;) :laugh:
 
my idziemy na piratow, bo wczesniej jak mielismy isc to nie wypalilo. no a o lwicach chyba nie trzeba nic mowic :) ja w tym roku w koncu obchodze urodziny zupelnie spokojnie, wkurzalo mnie to jak bylam w holandii i przychodzili goscie na grilla...to bylo nie po mojemu, a dzisiaj totalny luzik i relax...i co dziwne pierwszy raz w urodziny nie dopada mnie zly nastroj, bo ja strasznie depresyjna jestem w takich momentach....:) dzisiaj mam ochote tanczyc spiewac i wogole wykrzyczec calemu swiatu ze jestem szczesliwa...a to wszystko zasluga mojego wyjazdu, ktory zrobil i dobrze mi i jemu :)
 
bardzo sie ciesze natka ze wszystko sie dobrze układa ;)
ja tez wczoraj dobry humorek mialam,absolutnie nie przejeta uplywającym czasem bylam ::)
stwierdziłam nawet ze wcale nie chcialabym byc mlodsza :p

milego popołudnia i wieczoru ;)
 
Pati ;D ach zaraz mało ;0 nie strajkuję, nie, nie ;D
Czytam na bieżąco, ale mamy w domu sprzątanie przedwyjazdowe, co chwilę cos trzeba przewieźć, wywalić, poukładać, albo do kartonów odłożyć, szok ;D Strasznie mi się to podoba ;D
 
reklama
Witam Wszystkie Dziewczyny i ich Dzieciaczki. Dawno mnie nie było. Moja corcia rosnie jak na drozdzach. Wazy juz 7 kg majac 4 miesiace. Wszystko byloby ok, ale dosc czesto ma raczki zlozone w piastki. W sobote lekarz pediatra stwierdzil, ze moze to byc zwiazek ze zbyt niskim lub podwyzszonym napieciem miesniowym. Kazal mi isc do neurologa. W zwiazku z tym mam pytanie, czy ktoras z Was zna dobrego neurologa i rehabilitanta. Jak zwykle licze na Wasza pomoc. Jeszcze raz serdecznie dziekuje. Pozdrawiam
 
Do góry