reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Mucha ja tez nie. Niestety kupilismy mieszkanie w starym bloku i trzeba pokoje odswiezyc. Zedrzecz tapety i wyrownac sciany sa strasznie nierowne. Poki co siedziemy jeszcxe u tesciow zeby w kurzu sie nie meczyc. Mam nadzieje ze juz niedlugo
 
reklama
No to macie motywację żeby szybko skończyć. My się przeprowadziliśmy jak byłam z Młodszym w ciąży. Do dziś pamiętam to skakanie po budowie s potem problem z podjęciem decyzji o wyborze lampy;-) normalnie przerosło mnie to w ciazy
 
Kasiula jak M dzisiaj ??

Mucha - dadulcowi kilka dni temu zszedł paznokieć cały :/ obyło sie bez lekarza ale mu nie ropiało ... trzymam kciuki

Agulqa - remont zawsze umęczy ale to pierwsze wejście po WOW hehe my kupiliśmy mieszkanie kilka miesięcy remont i jak sie wprowadziliśmy wieczorem to rano robilam test i wyszly 2 kreski :D

Krlcia - współczuje zapierdzielania, ale dobrze ze chociaz kuchnia Cie cieszy :) zawsze jakis plus :D
a w szkole nie mozesz zapisac malego do swietlicy ? chociaz na troche ?
 
Agnieszka no mi teraz tez dwie by wyszly :p w sumie przez ta ciaze baaaazrdzo duzo sie zmienilo w naszym zyciu. Remont meczy to fakt, ale zrobic trzeba i juz nie moge sie doczekac jak bedziemy mogli tam wejsc :-)
 
Helooo :-)

U nas wsio ok..Mati dobrze i gardlo tez super z czego sie bardzo ciesze :-) ale do poniedzialku czekamy na kontrole i pewnie we wtorek do szkoly,sie doczekac nie moze ;-).


Co sie dzieje z tymi paznokciami :szok:??

Jutro mam zlot czarownic,wyprawiem Wiki urodziny...znowu mi chate rozniosą haha ale czego sie nie robi dla dziecka :-p

Ja mam dosc remontu...moj "mądry" tatus zaczal pod koniec czerwca jak bylismy na dzialce i skonczylo sie to tym ze narobil syfu i zdarl z jednej sciany tapete...takze kuchnie mam w duzym pokoju,lodowke w przedpokoju a w kuchni tylko stoi kuchenka a gary myje w lazience...bajka poprostu :wściekła/y:....M konczy powoli ale z czasem wiadomo jak to u niego....

Karola mozesz sie pochwalic meblami kuchennymi ;-)??? Na fb mozesz mi focie wrzucic ;-)
 
Witam słonecznie :)

Też się pytam co z tymi paznokciami???? Brrr.... życzę aby już było dobrze!

Mebelki kuchenne też chętnie zobaczę :) Mój szwagier robi fajne meble, zrobił sobie w domu szafę z której na noc rozkłada łoże, jak dla mnie to ogromne małżeńskie. Fajne, bo w dzień go nie ma i można gości przyjmować :-D

Kasiulka, imprezki nie zazdroszczę.... Od lat staram się córci poza domem urodzinki wyprawiać, ale wtedy dla mniejszej ilości dzieci.

Miłego dnia!
 
Hejka

Kaaawa...życie moje he he.
Siedziałam wczoraj do nocy i z przejęciem patrzyłam na zmieniające się wyniki w siatce. Ale wygrali. Uf!

Kasia oj współczuję z tym remontem. Dobrze, ze młody już zdrowieje. Ja myślę, ze Mateuszowi urodzin teraz jakis większych robić nie będę. Miał na sali, potem w przedszkolu, wystarczy póki co. Myślę, że jakoś może w 3 klasie...tak w family parku się zrobi. W między czasie trafią jeszcze się urodziny Daniela. Żeby gorszy nie był myślę, ze ostatnie urodzinki w przedszkolu też zrobimy jakoś z dziećmi. Czy w przedszkolu, czy na jakieś sali zabaw to się okaże.

No i chwalę sie kuchnią.:-) Bo moje zauroczenie nią jeszcze nie minęło.

DSC05425.JPG DSC05427.JPG DSC05426.JPG

Kuchenkę jeszcze fajnie byłoby zmienić. Ale nie mamy gdzie schować tej. Ta była na stanie jak przyjmowaliśmy mieszkanie i tę musimy zdać w razie opuszczania lokalu, więc wyrzucić jej nie możemy chociaż to gówn.o nic nie warte! Także niestety zmuszona jestem bujać się ze złomem w domu.
 

Załączniki

  • DSC05425.JPG
    DSC05425.JPG
    45,3 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC05427.JPG
    DSC05427.JPG
    36,3 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC05426.JPG
    DSC05426.JPG
    66,4 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia myśmy wzięli promocyjny zestaw w BRW i dobrałam 4 dodatkowe szafki. Za wszystko wyszło 1300 zł. Za w sumie 11 szafek. W zestawie była też nad okap, ale 60 cm i nie mieści się u nas. Uważam, że to przyzwoita cena za tyle szafek. Skręcaliśmy w domu sami. Paczki są tak fajnie porobione, ze wszystko dało radę zapakować do samochodu i sama to przywiozłam. Nie potrzeba jakiegoś transportu za nie wiadomo jaką cenę.
 
Do góry