reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kasia :-D:-D Wiem wiem ;P

Ja dzisiaj umylam okno balkonowe wyczysciłam dywam w szafach ukladałam...a do Swiąt jeszcze tak daleko hehehe...okna juz nie bede myla do Świąt na bank...jeszcze tylko u dzieci musze umyc.

Głodna jestem ale zaczynam diete bo dzisiaj szoku doznałam ...zawsze wazyłam 55 kg po Tymku 58 maks ...po Kai 66 i taka waga towarzyszyła mi bez zmian przez 4 lata...dzisiaj wchodze na wage a tu 70 :szok: Załamałam sie...wiec Kasia czym predzej do Fita:wściekła/y::tak:
 
reklama
a reka zlamana :/ jakas kosc w nadgarstku, nie poszlam sie zagipsowac , kupilam stabilizator ...

Sali - pieeeekna rocznica :D my takowa za 3 lata bedziemy obchodzic:D

a ja dzisiaj dostalam wymarzone buty mojej ulubionej firmy i to w rozm. 42 !!! Pierwszy raz natknelam sie zeby mieli, ale sprzedawczyni powiedziala ze taki rozmiar wyjatkowo do nich trafil i to jeden jedyny, wiec mialam fuksa:p

z waga ja tez stoje, ale musze przestac karmic zeby sie zabrac za odchudzanie :)
 
Hej!

Jaka ja dzisiaj zamulona :/ @ dostalam wiec glowa mnie nawala i bym tylko spala...


Sali o tak 10 lat i to jakich :)...oby tak dalej ;)

My tam 5 lat po slubie,razem razem 14 a znamy sie 18 bedzie masakra haha...

Aga,niedobrze :( jeszcze to potrzebna ;/.Super ze buty wymarzylas ;)

Jutro Wika na wycieczke z rana jedzie,popoludniu moze z ciocia na basen a w niedziele do chrzesniaka na urodziny takze weekendos jako tako zaplanowany.
 
Aga no co Ty az tak??Lipa;/Oby szybko sie zrosło..

Ja jednak 68 waze ufff ale i tak 2 przytyłam wrrr

A propo własnie zapiekanka w piekarniku;pTak ooo rocznicowo;))
Nic nie planowalismy bo z kasa cienko..pozyczylismy sporo gotówki szwagierce na wyjazd do Niemiec i czekamy na zwrot bo D obiecał mi pierscionek;))

Uciekam do męża;)
 
Hej!

Ja noc masakra:/...ale juz dobrze i mam nadzieje ze nie wroci...dopiero co sniadanie zjadlam,apetyt dostalam ;).
Wika na wycieczka,potem moze na basen...obiad na gazie a ja ide troszke chociaz poprasowac bo mi gorka rosnie :/

Milej soboty zycze :)
 
Witam
Korzystałam w weekend z obecności m. W przyszły znowu go nie będzie, więc dwa tygodnie sami. Ech

Aga masz Ci los! Szybkiego zrośnięcia!

Sali wszystkiego najlepszego i szczęścia na kolejne lata!

W końcu się zebrałam i pstrykłam:-p fotkę. Mam nadzieję, że decyzja Izy aprobująca będzie;-).
rab.JPG
 

Załączniki

  • rab.JPG
    rab.JPG
    89,9 KB · Wyświetleń: 56
Witam poniedziałkowo-słonecznie :-)

Zapowiadają kilka fajnych dni i dobrze bo jutro mam wyjazd na Kapusciska a w środę zaliczam szpital onkologiczny i pewnie wrócę chora jak zawsze słuchając o tych wszystkich chorobach :-(

Karolcia napisałam privka :tak:
 
reklama
Do góry