reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

a ja przy śniadanku :-) nic się u nas nie dzieje :-(
Ja burzę uwielbiam ale to dopiero od czasu jak w bloku mieszkam jakoś w domku wydaje się być bardziej przerażająca :-)
Uf dziś też taka duchota będzie....
 
reklama
Gosia,wnet pod blokiem mam;)
FIT-MAX - STRONA GŁÓWNA

Maskara na dworze...dobrze ze sie chmurzy;P

Karola ja do pierwszej ciazy potrafilam lezec godzinami na sloncu(jakies 10 lat temu bedzie) a teraz dokladnie tak jak Ty uciekam w cien,5 minut wysiedze,chyba ze cos robie to inaczej wiadomo...tak pojde raz na jakis czas na solarium i jest ok

Olka zrob cossssssssss:p!!!
 
Hej - wpadłam, by zaprosić Was na wydarzenie zorganizowane przez nas mamy - dla mam właśnie - okazja nie byle jaka - bo nasze święto;)

kiedy? - sobota 25 maja
gdzie? - Hotel Brda

Będzie można przyjść z dziećmi, zostawić je z animatorami, a samemu uczestniczyć w pokazach, pogaduchach lub warsztatach:tak:

więcej - na stronie wydarzenia na facebooku - czyli klik tutaj: https://www.facebook.com/events/248181825319982/

i oczywiście, jak macie pytania - pytajcie:)

część otwarta jest dla wszystkich - nie trzeba się zapisywać i jest za darmo:-)

dodam, że jest to inicjatywa społeczna - będziemy więc wdzięczne za wszelką pomoc w rozreklamowaniu imprezy;-)
 
krolcia ja odpieluchowalam adama w sierpniu ale do dzis na noc ma pieluchomajty bo tez spuchniety jak nie wiem z ranca:D

Podpisuje sie pod Violi postem :)
i Zapraszam !!!
 
Witam
Kawa? za gorącoooooo! A że kofeina potrzebna jak woda, to zimną pepsi sączę:-D

Agnieszka no ja mam taki plan, żeby jednak tę pieluchę zupełnie wyeliminować do września. Oczywiście liczę się, że się może nie udać, ale próbować będę.:-D:tak:
 
Witam zasmarkana i chyba z gorączką - stwierdzić trudno bo termometr zstrajkował :tak: czas na nowy!

Na kawkę za wcześnie dla mnie a i "psiare" pije rzadko ;-) strzele sobie apapik i po dziecko do szkoły się przejdę :-)
 
hej!!!

Fajnie dzisiaj hehe chociaz przelecialam sie przez rynek i sie lekko zagotowalam;).

Kawa,w sumie nie pamietam kiedy pilam,jak jest cieplo tez sacze cole albo pepsi,byle zimne albo z lodem;D

Iza ;(,zdrowka,zdrowka,zdrowka!!!!

M wraca wieczorkiem ale w niedziele ucieka znowu;(...
 
reklama
IZA zdrowia, zdrowia :-)
KASIULA weekend na działce spędzacie ?
Ja dzisiaj same sztuczności wcinam od rana pepsi bo jakoś czytając posty nabrałam ochoty :-) a teraz wsunęłam zupkę chińską co prawda tylko troszkę ale jednak :-)
 
Do góry