reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

ja dzisiaj jakby mnie ktos walnął w łeb;/ nie dosc ze boli,cisnienie rosnie a ja takiego nie lubie;(,spalam za duzo i normlanie sie czuje hmm nie czuje...
 
reklama
Hejka.;-)

Ja po pracowitym i zabieganym poranku, ale już kupione na święta mam wszystko oprócz warzyw i nowalijek. Tylko to zostanie do kupienia w piątek. Uf.
W końcu dostałam ładny kawałek wołowiny na zrazy. Już sobie pokroiłam i rozbiłam. Będzie mniej roboty później.:tak:
 
Ollala u was już zakupy świateczne a u mnie nawet list nie zrobiona:no:. Chce wszystko załatwić w czwartek, ale co z tego wyjdzie to nie wiem. Pogoda jakby się poprawiała ale jak nie zobaczę i nie poczuję to nie uwierzę. Na razie wszystkim stęsknionym za wiosna radzę zamknąć oczy, stanąć przy szybie koło kaloryfera twarzą do słonka i myśleć że to prawdziwa wiosna
 
Witam!
Muszka piąteczka, u mnie też jeszcze przygotowania świąteczne daleko, daleko :cool2:

Pogoda cudna bo słoneczna, choć ten wiaterek trochę denerwuje... ale jeszcze tydzień, dwa i będzie lato - tak mówią :-D
 
Hej!

Wiosna idzie;P...dzisiaj biore sie za łokna;),ogolnie ogarniete mam,co tu duzo sprzatac,no i zakupy skonczyc musze...kurde czekam na paczke Matiego,zamawialam w czwartek,jak sie dzisiaj nie odezwa to bede pisac.
 
reklama
Hej!

Zasmarkana jestem i gardlo boli;/...ogolnie wszyscy przeziebieni jestesmy,mam nadzieje ze na swieta nie polegniemy...

Aga a jak Ty ogolnie samopoczucie???...najgorsze ostatnie dwa tygodnie jak dla mnie i to czekanie;/...ja jedno i drugie rodzilam trzy dni przed terminem
 
Do góry