reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej hej...

Aga,wlasnie chcialam Ci pisac o TKMAXX;) maja fajne i pojedyncze sztuki i mysle ze jak sie uprzesz to cos znajdziesz,hehe...tez mam problem i z sukienka i z butami a za chwile mam przyjecie chrzesniaczki.

Iza,jutro niby sloneczko i ciepelko,takze milej wyprawy:)

A moja W ma wolne od szkoly,trzy dni bo gimnazjalisci pisza egzaminy

Mucha,ale Was dopadlo;( mega zdrowka!!!!

Striptizera ja widzialam na kuzynki panienskim i powiem tyle ze szalu nie bylo,spodziewalam sie czegos lepszego...ale byl wybierany szybko i wnet dzien przed panienskim...ale smiechu bylo duzo,ja na ostatnich nogach w ciazy wnet im tam urodzilam,hehe.

Ja dzisiaj co odwalilam,wzielam i scisnelam zebami taki klips,jak czasami chleb jest zamkniety i jak mi strzelilo,zlamala mi sie jedynka i kurde biegiem do dentysty,bez kolejki,mowie co i jak a on ze spoko mam poczekac,a ze przyjmuje teraz tylko prywatnie wiec kasa w portfelu,siadam,ladnie zrobil,w sumie sladu nie widac,pytam ile a on ze gwarancji nie daje bo nie wiadomo jak to sie dlugo bedzie trzymac i nic nie placilam:))))...ale glupio mi teraz,tak dziwnie,chleb sobie pokroilma na cztery kawalki a nie wspomne juz o ugryznieciu jablka,echh...
 
reklama
U nas przyjęcie 20 maja i kompletnie nie wiem w co się ubrac. Też mam problem z rozmiarami ( bo niestety znowu mi się przytyło). Na dodatek zadnej koncepcji. Zreszta nie mam czasu biegac po sklepach bo mały znowu chory. Tym razem zapalenie oskrzeli - chociaz pani doktor kazała mi go obserwować bo podobno pojawił się koklusz w przedszkolach. No mam nadzieję, że to jednak oskrzela chociaż kaszle okropnie.
 
kasiula - masakra z tym zebem ale dobrze ze nie zaplacilas !!!

no my mamy takiego profesjonalnego kasuje 450zł za 15 min tanca ale potem jest z nami przez godz (zdjecia itp)
mam nadzieje ze bedzie fajnie :)

M powiedzial ze mam poczekac z kiecka bo jak tak chusdne to moze byc problem z przerobieniem/ kupie pod koniec maja ... teraz musze cos na panienski wymyslec bo ja uboga w wyjsciowe stroje...
yyyy zadam glupie pytanie co sie teraz nosi na taki panieski wypad do klubu :confused:


Madziara - zdrowka !!!! mi tez zawsze waga skacze po roznych dietach i obawiam jak to bedzie po tej, ale tym razem staram sie nie nastawiac na to ze jestem na diecie tylko wmawiam sobie ze zaczelam sie zdrowo odrzywiac :) jest mi troche latwiej :)
 
Olala Kasiulka niezła przygoda, nie zazdroszczę:no:. Co do TKMaxxu to zupełnie zapomniałam może dlatego że ostatnio jak byłam to się zniechęciłam bo nic ciekawego nie było. A nasza Izka ma pogodę jak ta lala na zwiedzanie Bydzi. Widać dzieciaki zasłużyły na wycieczkę. U nas bez zmian kisimy się w domu i każdy zjada swój antybiotyk:nerd:. Mam nadzieję że to już koniec na ten sezon. A jakie plany na długi wekend??? U nas planów brak bo ja nie biorę wolnego, a M z kolei ma w wolne dni dyżury:angry:. Ale jak dzieci się wyleczą i będzie pogoda to dziadkowie zabierają ich w poniedziałek na działkę, ale nic im nie mówię żeby jak by co nie było rozczarowania
 
A nasza Izka ma pogodę jak ta lala na zwiedzanie Bydzi. Widać dzieciaki zasłużyły na wycieczkę.

Tak, zasłużyły i wycieczka mega udana a ja chyba ciutek lżejsza z nerwów bo oczy trzeba mieć wszędzie takie te dzieciaczki ruchliwe :-)


Szczerze to nigdy nie byłam na panieńskim w lokalu - o nie raz sie udało ale to dawno temu i jak sie trzeba teraz ubrać pojęcia nie mam.
Długi weekend zaczynam zdjęciami ślubnymi w niedziele odsypiam a w poniedziałek do pracy, później 3 dni wolnego i w piątek do pracy.
 
j traz jade do wroclawia na dwa dni potem ten panienski i piatek sobota w krakowie ... tak weekend spędzam :)

mucha - kurujcie sie , no i jak chlopaki wyjada troche odpoczniecie:)
 
Helołłłł...

Sie cieplo zrobilo:szok: a ja nie mam w co sie ubrac;/...wczoraj ponad 4h na spacerze,w tym prawie 2h na placu,normalnie tesknilam juz za tym;P a mlody dzisiaj od rana chodzil z wiaderkiem w reku i pytal kiedy do piaskownicy idziemy,hehe...teraz to juz tylko patrzec kiedy na dzialke wyemigruje;)...

Aga,milego weekendu;) a co do panienskiego w lokalu to jak mi laski moj zorganizowaly to byly ubrane roznie,jedne bardziej elewancko;) a inne na luzie,byle wygodnie i jak kto lubi.

Madziara,zdrowka dla Nikusia!

A tak ogolnie to ok...dziwnie mi z tym zebem,nie wiem co gryzc a czego nie,hehe a najbardziej nie moge sie odzwyczaic tego zaciskania i mowienia przez zeby (bo ja tak mam czasami).
 
mucha - szkoda ze tylko jeden dzien :) na tydzien chlopakow oddelegojcie ;)

kasiula - ja tez tak mialam jak mi dwojke robili ale przeszlo po jakims czasie :)

Pozdrawiam z Wrocławia:) Piekne miasto :)
 
reklama
Do góry