reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe mamy

reklama
Chciałam się zapytać... Zmieniacie już mleczko na 2?
Ktoś mi może powiedzieć czym one się różnią?
Chciałabym już powoli zacząć zmieniać na 2.

Ja od dwóch tygodni mieszam 1 z 2. Podejrzewam, że w 2 jest większa zawartość poszczególnych składników(minerałów i witamin) i jest bardziej sycące.
 
Chciałam się zapytać... Zmieniacie już mleczko na 2?
Ktoś mi może powiedzieć czym one się różnią?
Chciałabym już powoli zacząć zmieniać na 2.


Ja tez nie wiem jak sie za to zabrac. Myslałm, ze najpierw bede jeden raz na dzien 2 dawac, i tak co kilka dni zwiekszac, az wszystkie mleczka beda 2. Ale nie wiem czy dobrze mysle. Ale w sumie to musze sis zapytac jak ona zmieniała.
 
Ja tak jak whitney - mieszałam przez jakieś 2 tyg. Teraz jesteśmy już na 2. Pediatra pozwalała wprowadzać stopniowo jak Adaś miał 5 i pół. mc.
 
hej my też jesteśmy już na 2 (jak tylko mały skończył 6 msc ) a robiłam to tak że raz dawałam butlę z 1 raz z 2 jak się skończyła paczka 1 dostawał już tylko 2
 
Mi pediatra kazala zmienic tak:
w pierwszy dzien 1 butla dwojki reszta jedynki
w drugi dzien 2 butle dwojki reszta jedynki
w trzeci dzien 3 butle dwojki reszta jedynka
i czwarty juz wszystkie byly dwojki
Tak zronilam i wszystko jest ok.
 
reklama
Do góry