reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Ola W. super :) zazdroszczę, że Twój brzuch = powiększona macica :D mi się powiększył żołądek i wszystko co tam jest :D
 
reklama
Tak! Wlansie w tym rzecz :)

Kilka dni wczesniej troche sie objadlam, ale no zeby az z takim opóźnieniem?
Ale za to wg wszystkich kalkulatorów przybierania na wadze jestem w normie, wiec ok ;D

A dzis przede mna kupowanie stanika. Bardzo tego nie lubię, ale juz najwyższa pora. Jak to moj maz powiedział "jak juz sie zbierzesz i kupisz to zrobisz to w takim momencie, ze tydzien pozniej okaze sie znowu za mały" [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malagaa i Ola W piękne macie brzuszki!!

Tez sie pochwale :)
Leci 18tydzień, jak tak dalej pojdzie to pod koniec ciąży będę niezla ciezarowka :)
IMG_20170208_105738.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170208_105738.jpg
    IMG_20170208_105738.jpg
    498,1 KB · Wyświetleń: 163
Malaga - nie ma czego zazdroscic jak sie rowniez ma super figureee[emoji1] Witaj wsrod nas!

Ola W. - super wygladasz! Tak jak pisze Aga - pojdziesz raz a porzadnie na WC i bedzie po sprawie! Hehe

Nie mam poki co fotki brzusia bo nie wiele sie zmienilo. Jedyne co od wczoraj czuje to to, ze jest bardziej napiety i chyba rozciaga sie macica. A moze to bobas plywa i sie obija? Nie wiem[emoji39]

Z waga to poki co jestem w szoku. Przypomne sie jak bylo na poczatku.
71 kg a teraz 66.5kg
Nic na plus. Mam nadzieje, ze dzidzia ma wszystko co potrzebuje, a mnie tylko broni zebym nie stala sie kulą, ktora lubi krecic sie[emoji38]



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj syn juz ma w genach złośliwość (tak uwazam po ostatnim badaniu :p) odziedziczone po tatusiu durne żarty :D wiec w kwestii przybierania na wadze nie bedzie współpracować [emoji23]

Juz mi poprzestawiał rytm dnia.... z rana UMOERAM, nie mam siły sie ruszyc, a ok 23 jak zmęczona bym nie była nie moge spac.... potem wydaje ok 5:30 niby ok, zjem cos, pokrece sie chwile i ok 7 znowu ide spac[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola chudzinka, na wadze będziesz przybierać, tego nie unikniesz bo wiesz.. Dużo dochodzi przecież.

Ilka ale fajny brzuszek, już nie ukryjesz, super :)

Aaggaa bo brzuszek skokowo rośnie. Wstaniesz któregoś dnia i bam, znowu większy :)
 
Ola chudzinka, na wadze będziesz przybierać, tego nie unikniesz bo wiesz.. Dużo dochodzi przecież.

Ilka ale fajny brzuszek, już nie ukryjesz, super :)

Aaggaa bo brzuszek skokowo rośnie. Wstaniesz któregoś dnia i bam, znowu większy :)
no właśnie serio skokowo rosnie? bo ja mam wrażenie że mi się pojawił naraz taki wielki! moja mama mnie 3 tyg nie widziała i jak zobaczyłam jej oczy to się wystraszyłam że mam za duży :D
 
reklama
Do góry