reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Ja mam jeden tatuaż na razie, po pierwszej ciąży sobie zrobiłam, już mam koncepcję na dwa kolejne:-) :) A brzuszek 16 tyg, w sumie nie zauważyłam kiedy tak urósł.
20170131_092828.jpg
 

Załączniki

  • 20170131_092828.jpg
    20170131_092828.jpg
    983 KB · Wyświetleń: 453
Ilka ślicznotko malusi Teoj brzusio
Chybra bo tak to jest długi czas nie czuje sie tego brzuszka nawet jak wystaje :p (tak jak mi) dopiero w lustrze ooooo kurczę jaki duży :D, ale Twój na razie malutki i bardzo foremny :D
 
Chybryda jak Kasiulka napisała z tym wyskakiwaniem, mam podobnie. Zgrabny brzuszek, ślicznie.

A powiedz mi, te kwiatuszki co są po prawej na oknie chyba to prawdziwe czy sztuczne? Bardzo mi się podobają :p
 
Aga_k_m - dzieki [emoji8]kocham sukienki[emoji12]a tą stwierdzilam ze biore, skoro w niej tak ladnie widac fasole[emoji41] za 4 dyszku[emoji38]

Dzisiaj przed wypadem na basen pokazywalam znajomym brzuch...i juz tak ladnie nie bylo widac[emoji28]
Wymoczylam sie az milo!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witamy w kolejnym tygodniu!
Z rana, ale po śniadaniu :)

Wg jednej aplikacji 18tc wg drugiej 19... :D druga lepiej przewiduje dni porodu. Ale liczy zaczęty tydzien chyba. Wiec jutro wg niej tez bedzie 19, a w pierwszej 18+1.
Tak czy siak 5 miesiac ;)

Widac ogromna roznice jesli chodzi o brzuch w stosunku do przed ciazy. No a na plusie ~3kg.
Niestety w biodrach i udach tez wiecej :/ trzeba poćwiczyć :D
a35b83ce3452d645c60e8ea0b4dd3388.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry