reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Witojcie! Sama nie wiem czy to nie czasem moja nadwaga :)
Poczatkowa waga 71kg, schudlam do 67kg.
Wzrost 164cm.
Prosze wiec nie panikować ze z 45kg przytyjecie do 60 :D niektórzy maja start z gorszego pułapu :)
12+2 :)
 

Załączniki

  • WP_20170102_004.jpg
    WP_20170102_004.jpg
    898,4 KB · Wyświetleń: 177
  • WP_20170102_004.jpg
    WP_20170102_004.jpg
    898,4 KB · Wyświetleń: 164
Bulkaasia - cudny masz ten domek [emoji3]. I rzeczywiście (tak jak Kasiulka napisała) póki co wygląda identycznie jak np. Mój [emoji5]


AAggAA - ja pierdziele, u Ciebie to chyba kości sporo ważą :-o.
Żadna nadwaga - brzusio ciążowy jak się patrzy[emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m tez tak właśnie mysle haha! Dużo ważą moje uda, pupa i cyc :D

Obejrzałam Wasze fotki i uważam, ze same tu seksi Laski sa! Ah ta ciąża!

Brzuszki rosną, teraz czekać na płeć i ruchy :D
 
AAggAA - powiem tak, startowałam z podobnej wagi (wzrostowo 167/168) ale u mnie profil zupełnie inaczej wygląda [emoji1]. Cyc mam spory, dupe średnia, ale zawsze mi się wszystko w okolicach brzucha kumulowalo. Ja z tych co mają dłuższe nogi, a krótszy tułów (więc oponka pojawia się błyskawicznie) [emoji6].
Także wg mnie to Ty również do tych sexy lasek należysz [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m a powiedz mi masz jakies kg na plusie? Milo mieć kogoś o podobnych parametrach :p
Wiadomo każdy jest inny :) ale wszystkie jestesmy seksi, szczególnie teraz!

Bynajmniej przy takiej wadze jak my lepiej nie przytyć 20kg :p
 
AAggAA - no baaa [emoji23][emoji3]. Mam conajmniej 10 na plusie, i teraz ciąża... Przed ciąża nie odchudzalam się, bo generalnie boję się szybkich spadków wagowych i późniejszych przyrostow. Nadwyżkę zostawiłam sobie do zbicia po ciąży. Teraz jedynie co muszę uważać żeby nie przybrać tak jak w poprzedniej ciazy ponad 20 kg [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaggaa ,Bulksia sliczne brzuszki.Tego blizniaczkowego jestem ciekawa pod koniec czy bedzie sie duzo roznil od naszego
Aaggaa to my wzrostowo podobnie bo ja 162cm.przez ciaza udalo Mi sie ogolnie schudnac Do 60kg ale 2 tyg przed samym zajsciem bylismy na Krecie i przybilo Mi 2.5 kg no i z taka waga startowalam.za 1.5 tyg mam wizyte to jestem ciekawa ile przybylo. W domu jak Narazie okolo 500g na plusie ale musze uwazac bo w poprzedniej ciazy przytylam tez 20kg

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Do góry