reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

reklama
Magdeczka jestem pod duzym wrażeniem. Wyglądasz nadzwyczajnie :-) Zazdroszczę Ci tej figurki ...
 
Magdeczka o rany, jak zobaczyłam to zdjęcie to nie mogłam uwierzyć że jesteś w ciąży. Super wyglądasz!!!! Ja to chyba w 15tc brzuszek miałam tej wielkości ;)
 
dziekujemy za komplementy ::) tak nam milutko :D
teraz to się bardzo ciesze bo mój stan nie jest tak męczący, wiecie o co mi chodzi, zwłaszcza podczas upałów. Tylko zaczynam się trochę obawiać no bo teraz dzidzia będzie najbardziej rosłam i jak mi brzusio wyskoczy to nie będę wiedziała co się dzieje ;D ;D
 
Dziewczyny a może czas pokazać nową sesję naszych brzuszków ???
Dzisiaj mój małżonek wziął sobie urlop, poproszę go o cykniecie kilku fotek .... a wiecie, że wczoraj moja gin steirdziła, że duzo za dużo przytyłam w ciągu 3 tygodni - 3 kg. Nie była zadowolona :-(
Ciekawe co mam robić skoro wiecznnie jestem GŁODNA !!!! :-)
 
reklama
hi, hi oj chyba po porodzie założyły sobie wątek "co robić aby zrzucić te kilogramy" ;D ;D ;D
 
Do góry