reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

To Ty nie dużo ważysz Małgosiu. A od jakiej wagi zaczynałąś ciążę? Ja podczas ostatnie wizyty osiagnęłam 59 kg na wadze....... Wiekszość tego to chyba piersi - ciężkie i wielkie to jakbym miala całą armię noworodków wykarmić. Mąż kupił mi bluzeczkę z napisem 'whales' na przodzie.... Żartowniś ;) Teraz wypytuje mnie jak tam jego malutkie oreczki, (bądź walenie) się czują.....
 
reklama
no nie, zmierzłam obwód pasa, w najszerszym miejscu mam 114, a przeciez waga stoi , a dzidzia tylko jedna ::) aż się boję co bedzie za miesiąc ;) ale Dawidek lubi się przutulać i mówi że dzidzia ma tam fajnie ale chciałby już z braciszkiem kopać w piłę :D
 
bawiłam się dzisiaj i zrobiłam kilka fotek przuszka, ten jest najlepszy- widok z góry, o rany nie widzę czy mam identyczne skarpetki ;) :D :D :D :D :D :D
 
znaczy się brzuszka, chyba mi też na oczy idzie :D
att128hd.jpg
 
reklama
Do góry